Lynette Romero dołącza do NBC4 jako kotwica – NBC Los Angeles

NBC4/KNBC ogłosiło we wtorek, że nagrodzona Emmy dziennikarka Lynette Romero dołączy do „Dzisiaj w LA” jako prezenterka i reporterka. Romero będzie prezentował codzienną audycję na NBC4 w godzinach od 4:00 do 7:00 wraz ze współkotwicą. Adrian ArampoloA Meteorolog Belen de Leon A Kotwica ruchu drogowego Robin Winston. Jego pierwszy dzień na antenie będzie 10 października.

Romero, znany i szanowany dziennikarz z Południowej Kalifornii, dołącza do NBC4 z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem informacyjnym oraz dziesiątkami nagród i wyróżnień od społeczności. Jego wszechstronność i szczegółowe raporty obejmowały wiele z największych historii południowej Kalifornii. Była przed i za kamerami, relacjonując i produkując wiele programów i programów specjalnych, w tym zadania w Meksyku, Salwadorze, Włoszech i Czechach.

„Lynette ma odpowiednią mieszankę dziennikarskiego doświadczenia i prawdziwego ciepła, które pokazuje na antenie i osobiście” – powiedziała Renee Washington, wiceprezes NBC4 ds. wiadomości. „Jest dynamiczną kotwicą z optymistycznym podejściem do pomagania naszym widzom w rozpoczęciu dnia. Cieszę się, że mogę powitać ją w rodzinie NBC4”.

W filmie udostępnionym fanom NBC4, Romero powiedział: „Mam nową rodzinę, mam nowy dom. Jadę na „Dzisiaj w LA” NBC4 i jestem bardzo podekscytowany. Więc chodź ze mną , pozwól mi otworzyć drzwi i powitać cię. Nie mogę tego znieść.

Romero jest głęboko oddany sprawie lokalnej społeczności. Jest aktywna w wielu organizacjach charytatywnych i wydarzeniach, które wspierają studentów i mniej uprzywilejowane dzielnice na całym Południu. Jej pasją jest szerzenie świadomości choroby Alzheimera, utraty pamięci i demencji u osób starszych.

Romero dołącza do NBC4 po długiej i pełnej sukcesów karierze w KTLA Los Angeles, gdzie pracowała jako prezenterka w prawie każdym programie informacyjnym, a ostatnio jako prezenterka w weekendy w porannych wiadomościach. Wcześniej Romero zadokowała i napisała w KUSA w Denver, gdzie relacjonowała wizytę papieską w 1993 roku, konfrontację w Waco i bombardowanie budynku federalnego w Oklahoma City.

O NBC4:

READ  Jesse Ventura wita Amber Midthunder w rodzinie Predatora

NBC4 to główna stacja NBCUniversal Local na Zachodnim Wybrzeżu, obsługująca rozległy obszar od 1949 roku. NBC4 produkuje ponad 45 godzin tygodniowo lokalnych wiadomości i pogody, a stacja posiada największą wielokrotnie nagradzaną jednostkę śledczą w południowej Kalifornii. Stacja produkuje również „California Live”, 30-minutowy program na żywo w dni powszednie, prezentujący najnowsze trendy w rozrywce, podróżach i stylu życia w całym Złotym Stanie. Dział informacyjny NBC4 otrzymał prawie wszystkie nagrody branżowe przyznawane lokalnym wiadomościom, w tym wiele nagród Los Angeles Emmy i Golden Mike Awards, dwie krajowe i dwie regionalne nagrody im. Edwarda R. Murrowa oraz Peabody Award. Wiadomości NBC4 są dostarczane przez główną transmisję na kanale 4, at www.nbcla.comOraz za pośrednictwem wielu interaktywnych platform społecznościowych przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Stacje telewizyjne będące własnością NBC, będące częścią NBCUniversal Local, obsługują również COZI TV (www.cozitv.com), ogólnokrajowej sieci, która udostępnia widzom niektóre z najpopularniejszych amerykańskich programów telewizyjnych i filmów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *