Magiczne Królestwo pozostaje puste, gdy goście znikają z Disney World

gdzie się wszyscy podziali?

Źródło: biorekonstrukcja

Związane z: Disney wkrótce obciąży gości za przejażdżkę Piraci z Karaibów

Każdego roku miliony gości odwiedzają Walt Disney World Resort. Od Magic Kingdom i Animal Kingdom po EPCOT i Hollywood Studios, nie brakuje niesamowitych wrażeń czekających na gości za każdym rogiem.

Każdy z tych parków ma różne przejażdżki i atrakcje, od ekscytujących przygód przez kosmos po bardziej edukacyjne i rekreacyjne. Każdy z tych czterech parków jest bardzo popularny, ale wielokrotnie udowodniono, że Magic Kingdom jest najczęściej odwiedzanym parkiem rozrywki na świecie, a następnie Disneyland i Universal Orlando Resort.

W Walt Disney World brakuje tłumów w weekend poprzedzający 4 lipca 2023 r. Pokazany obraz pokazuje kilku gości w środku Disney's Hollywood Studios.
źródło: utkniętyinneverlandco

Powiązane: ukochana atrakcja Disneya do radykalnej zmiany „Havoc”

Te fakty sprawiają, że tak dziwnie jest widzieć, jak Magiczne Królestwo stoi puste, zwłaszcza w letnią noc. Czasami widzimy, że Walt Disney World Resort wydaje się mniej zatłoczony niż zwykle, ale Magic Kingdom to ostatni park, który spodziewamy się pusty.

Oczywiście wszystko zależy od pory roku, a także pory dnia, którą odwiedzasz. Ostatnio Magiczne Królestwo wydawało się tak puste, jak tylko może być w lipcowy wieczór.

To był pusty obraz krainy przygód udostępniane w Interneciedo którego link znajduje się poniżej:

Magic Kingdom w sobotni wieczór w lecie.

To dość szokujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że obecnie mamy sezon letni. Magic Kingdom miało pewne awarie w przejażdżkach i atrakcjach, ale nadal byliśmy bardzo zaintrygowani, widząc, jak jest puste.

Widzieliśmy już puste Magiczne Królestwo, ale zawsze jest to niesamowite.

Byliśmy jednak zaskoczeni, jak puste było Magiczne Królestwo na początku tego tygodnia. To pokazuje, że jeśli znajdziesz się we właściwym miejscu we właściwym czasie, parki Disneya mogą nie być tak zatłoczone, jak początkowo sądziłeś.

READ  Muzeum Roalda Dahla nazywa rasizm autora „niezaprzeczalnym i niezatartym”

Czy widziałeś kiedyś taki pusty park rozrywki Walt Disney World? Daj nam znać w sekcji komentarzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *