Mariah Carey nazywa „piosenkarz” Meghan Markle w swoim podcaście

Zna go tylko ktoś taki jak on.

Meghan Markle – i słuchacze podcastu „archetypów” – „zaczęli się pocić” po tym, jak Mariah Carey oskarżyła księżną Sussex o „momenty divy” w Wtorkowy odcinek.

Kiedy 41-letnia Markle powiedziała swojemu gościowi, że osobiście „nie nazywa” „piosenkarz… osobistym”, wtrąciła 53-letnia Carrie.

„Czasami dajesz nam diva chwile, Megan,” powiedział piosenkarz. “Nie zachowuj się jak [you don’t]. „

Absolwent „Garnitur” wydawał się zdezorientowany, pytając: „Jakie momenty piosenkarki ci dałem?”

Następnie Carey wyjaśnił, że oznacza to „wizualność Markle”.[s]Nie jej postać mówiąca „nie miałam na myśli” komentowania i „bawiła się” z byłą aktorką.

Meghan Markle
Księżna Sussex uznała ten komentarz za „kopanie”.
Obrazy Getty

Markle wyraził ulgę po zakończeniu wywiadu.

„Musiała poczuć mój nerwowy śmiech i… wskoczyła od razu, aby upewnić się, że byłam absolutnie wyraźna, kiedy piosenkarka powiedziała, że ​​mówi o sposób w jaki się ubieramPostawa i ubranie, wyjaśniła.

„Miałam na myśli piosenkarza jako komplement, ale usłyszałam to jako wykop” – kontynuowała Księżna. „Ten moment, wyjaśniła mi, oznaczał, że był elegancki i inspirujący”.

Zanim Carey wyjaśnił sprawę, Markle przyznał, że był „zdezorientowany w środku [her] krzesło w [a] Cicha rewolucja” przeciwko oskarżeniu.

„[The conversation] Wszystko szło gładko, naprawdę dobrze, dopóki ten moment się nie wydarzył” – wspomina. … szczerze krążyłem w myślach o bzdurach, które mogłem przeczytać lub kliknąć, aby ją skłonić do powiedzenia tego ”.

Markle wyjaśnił: „Ciągle myślałem w tym momencie: czy moja dziewczyna zbliża się do szybkiego zaniku? Czy naprawdę mnie nie widzi?”

Meghan Markle
Markle uruchomiła swój podcast na początku tego miesiąca z gościnną gwiazdą Sereną Williams.
spotify

Wcześniej w odcinku Carrie, autorka „Ławki”, powiedziała, jak ważna była dla niej kariera zdobywcy Grammy, gdy dorastała birasowo.

„Byłeś dla mnie zbyt kształtujący”, powiedział Markle, który… Uruchomiła własny podcast na początku tego miesiąca z gościnną gwiazdą Sereną Williams.

READ  Ubrania księżnej Diany na pokazie kontra Prawdziwe życie

„Granie jest bardzo ważne” – dodała. „Kiedy przyszedłem na scenę, [I was like]„O mój Boże, ktoś wygląda jak ja”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *