Mario Movie to dopiero początek „Współpracy nagród” Nintendo i Illumination

Obraz: Nintendo, oświetlenie

To wciąż wczesne dni, ale Super Mario Bros. Film, który już się kształtuje ogromny sukces oparty na prognozach branżowych i wczesnych danych kasowych.

W przypadku Nintendo i Illumination oznacza to, że partnerstwo prawdopodobnie będzie kontynuowane. Podczas wywiadu dla Screenrant, Shigeru Miyamoto z Nintendo potwierdził to – stwierdzając, że jest „pewny”, że obie firmy będą trzymać się razem, idąc naprzód.

Powtórzył to Chris Meledandri, dyrektor generalny i założyciel Illumination, nazywając partnerstwo z Nintendo „naprawdę satysfakcjonującą współpracą”. Odniósł się również do tego, jak został wcześniej zaproszony do zarządu Nintendo i powiedział, że firmy już pracują „razem w przyszłości”.

Jeśli widziałeś już film o Mario, ta wiadomość prawdopodobnie nie jest zaskoczeniem, że będzie ich więcej, ale oznacza to również, że na horyzoncie może być znacznie więcej niż tylko Mario.

Chociaż Miyamoto i Meledandri wydają się być zainteresowani ponowną współpracą w przyszłości, teraz zgadzają się, że nie ma „nic”, czym mogliby się obecnie podzielić na temat innych projektów związanych z Nintendo.

READ  Nazwa 12-cylindrowego Ferrari o mocy 820 KM pochodzi od potężnego silnika V12 o prędkości obrotowej 9500 obr./min.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *