Pierwszy alert pogodowy: Otwarcie zachmurzonych Orioles

Baltimore – Pochmurna pogoda i bryza dzisiejszego ranka sprawią, że powietrze będzie chłodniejsze. Poranne temperatury sięgają od niskich do połowy 50-tych, ale ma to wpływ na wiatr i wydaje się, że są lata 40-te.

Przy przeważnie zachmurzonym niebie wysokie temperatury sięgają zaledwie 60 stopni. Pogoda wygląda spokojnie na otwarcie House of O w Camden Yards. Pierwsze nachylenie będzie około 60 stopni z północno-zachodnim wiatrem o prędkości 5-10 mil na godzinę.

Pochmurno będzie do piątkowej nocy. Obszar niskiego ciśnienia pojawi się bezpośrednio na południe od tego obszaru w sobotę, powodując przeważnie zachmurzone niebo z północno-wschodnim wiatrem o prędkości 5-15 mil na godzinę.

Wysokie temperatury w sobotę osiągną niskie temperatury dopiero w latach 50., sobotnia noc będzie chłodna z najniższymi temperaturami w górnych 30-tych do prawie 40-tych.

Dzień Wielkanocy wygląda pięknie z dużą ilością słońca i wzlotów w niskich latach 60-tych. Temperatury będą stopniowo rosnąć na początku przyszłego tygodnia, a od poniedziałku do połowy tygodnia prognozuje się dużo słońca.

Wysokie temperatury w poniedziałek będą w połowie lat 60-tych, we wtorek wrócimy do niskich 70-tych, a w środę i czwartek prawdopodobnie ponownie przekroczymy 80 stopni. W rzeczywistości prawdopodobnie będzie to połowa lat 80. do czwartku.

Nocne temperatury spadną do 40 stopni w niedzielę wieczorem i poniedziałek wieczorem, ale powrócą do 50 stopni od połowy do końca tygodnia.

READ  Rosyjscy i białoruscy tenisiści będą mogli rywalizować w US Open

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *