Marion Williamson zawiesza kampanię prezydencką

Marianne Williamson ogłosiła w środę wieczorem, że kończy kampanię prezydencką Partii Demokratycznej.

„Czas zawiesić moją kampanię prezydencką” – oznajmiła 71-letnia autorka w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

„Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy w tych mrocznych czasach i zawsze będę za to wdzięczny” – powiedział Williamson.

Jej ogłoszenie pojawiło się dzień po jej pobycie Solidnie pokonany Prezydent Biden w prawyborach Demokratów w Nevadzie.

Williamsona, rep. Wraz z Deanem Phillipsem, Mr. Phillips pozostaje w wyścigu.

„Marion Williamson była kobietą odważną, silną i współczującą dla kraju, która była maltretowana przez organizację stworzoną właśnie do tego celu” – napisał Phillips w poście w mediach społecznościowych późną środą. „Jestem zaszczycona, że ​​mogłam biegać razem z nią i z determinacją będę nadal propagować nasze wspólne zasady. Jesteśmy za ciebie wdzięczni, Marianne. To jeszcze nie koniec”.

Pan. Podczas gdy Biden odmówił dyskusji na temat swoich przeciwników, Williamson i Phillips debatowali 8 stycznia w New Hampshire, gdzie Biden. Mieli nadzieję na zwycięstwo z powodu nieobecności Bidena. Jednak zwycięstwo Próbuj pisać Pan. Sojusznicy Granite State w imieniu Bidena zapewnili prezydentowi zwycięstwo, oprócz ofert Białego Domu jego pretendentów.

Williamsona także biegał W prawyborach Demokratów w 2020 r., przed rezygnacją, Zwolnił cały swój personel Po nieudanej próbie osiągnięcia progów zbierania funduszy i sondaży we wszystkich debatach z wyjątkiem pierwszej.

Miał także problemy z cyklem kampanii, ponieważ w swojej krótkotrwałej kampanii zmieniał się pomiędzy trzema różnymi menedżerami kampanii. Jego najnowszy menadżer kampanii, Carlos Cardona, powiedział CBS News, że opuścił kampanię dzień po prawyborach w New Hampshire.

READ  Rynki światowe są mieszane po tym, jak amerykańska Rezerwa Federalna podniosła stopy procentowe o ćwierć punktu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *