Najnowsze wiadomości Trumpa dzisiaj: Były prezydent mówi, że Musk nie kupi „absurdalnej ceny” Twittera za wsparcie Benza Kembe

W swoim przemówieniu na temat ekonomii Biden kpił z Trumpa jako „najlepszego króla maca”

Podczas gdy kandydat Donalda Trumpa, David Bertu, stara się nabrać rozpędu w gubernialnych prawyborach w Gruzji, Mike Pence ogłasza, że ​​przybędzie do stanu, aby głosować na obecnego Briana Kempa – republikanina, który odmówił poddania się naleganiom pana Trumpa. Od Joe Bidena w 2020 roku.

Tymczasem komisja specjalna badająca atak z 6 stycznia na kapitał USA przyznała dodatkowe premie czterem prawodawcom GOP, którzy są bliskimi współpracownikami przywódcy House Minority Kevina McCarthy’ego i Donalda Trumpa: reprezentantom Ohio Jimowi Jordanowi, Scottowi Perry’emu z Pensylwanii i Andy’emu Buxowi. Wszystkim dano możliwość dobrowolnego złożenia zeznań.

I to Ministerstwo Sprawiedliwości Były prezydent jest obecnie objęty dochodzeniem atut Albo którykolwiek z jego współpracowników naruszył prawo federalne, niewłaściwie obchodząc się z tajnymi dokumentami, które pod koniec jego kadencji trafiły do ​​Mar-a-Lago zamiast do archiwów państwowych.

W piątek były prezydent podzielił się przemyśleniami na temat planu Elona Muska dotyczącego zakupu Twittera, mówiąc, że miliarder nie zapłaciłby „śmiesznej ceny” za platformę, ponieważ były to głównie „boty lub konta spamowe”.

1652462557

Jen Zhaki, sekretarz prasowy Białego Domu, wyjaśniła ostatnio

Rzeczniczka Białego Domu Jen Psaki powiedziała w oświadczeniu, że nie planuje rezygnacji. To jego 224 prezentacja.

Oto zbiór klipów z jego kluczowych momentów za wykładem w sali prezentacyjnej.

Najważniejsze wydarzenia z czasów Jen Zaki jako sekretarza prasowego Białego Domu

Oliver O’Connell13 maja 2022 18:22

1652462135

Andrzej Natty13 maja 2022 18:15

1652460919

Trump mówi, że Elon Musk nie kupi Twittera za tak „absurdalną cenę”

Donald Trump ogłosił, że zawiesi zakup swojej 44 miliardowej platformy po tym, jak miliarder Elon Musk ogłosił, że nie kupi Twittera „po tak absurdalnej cenie”.

Szef Tesli mówi, że „nadal jest zdeterminowany”, aby kupić Twittera, ale umowa została wstrzymana do czasu, gdy platforma zbierze więcej informacji o spamie i fałszywych kontach.

Musk obiecał umieścić Trumpa z powrotem na scenie, gdy tylko znajdzie się pod jego kontrolą, ale były prezydent wzbudził wątpliwości co do tego, co dzieje się od czasu do czasu w poście na jego własnym prawdziwym portalu społecznościowym.

Oliver O’Connell13 maja 2022 17:55

1652459855

ICYMI: Pro-Trump Netflix może stanąć Ci na drodze

Witryna społecznościowa na zamówienie (choć wyłączona) jest w porządku, ale wygląda na to, że Donald Trump podejmuje teraz kolejną próbę zaoferowania „schronienia” fanom prezydenta: prawicową alternatywę dla Netflix.

Trump Media and Technology Group (TMTG) zatrudnia pracowników do nowego przedsięwzięcia. W ogłoszonej w środę reklamie grupa ogłosiła, że ​​usługa przesyłania strumieniowego, nazwana TMTG+, będzie „platformą „wielkiego namiotu”, która oferuje szeroką gamę rozrywki opartej na wolności słowa”.

Dodał: „Oprócz serwisu społecznościowego Truth Social, nasz SVOD [Subscription Video on Demand] System operacyjny TMTG + jest interfejsem dla różnorodnych niepisanych, oskryptowanych i oryginalnych treści.

Śrawasti Dasgupta to za dużo.

Oliver O’Connell13 maja 2022 17:37

1652459168

Trump myśli o zamiarze Elona Muska, aby kupić Twitter

Były prezydent Donald Trump podzielił się swoimi przemyśleniami na swoim portalu społecznościowym Truth Social na temat zamiaru zakupu Twittera przez Elona Muska.

Były prezydent kontynuował: „Zanim się ich pozbędziesz, jeśli w ogóle możesz to zrobić, co masz? Niewiele? Gdyby nie absurdalna opłata za zerwanie w wysokości miliarda dolarów, do Elon byłby już bardzo długi czas. Moim zdaniem, ale prawdziwa społeczność jest znacznie lepsza niż Twitter i totalnie eksploduje, niesamowicie zaangażowana!

Pan Musk powiedział wcześniej, że pozwoli Trumpowi wrócić na Twittera, z którego został zakazany od 6 stycznia 2021 r. Wcześniej dzisiaj Musk ocenił zakup portalu społecznościowego z mikroblogami jako „zawieszony”. Ile botów i kont spamowych było na platformie.

Oliver O’Connell13 maja 2022 17:26

1652458535

Kevin McCarthy wstaje…

Po sapowaniu przez komisję specjalną 6 stycznia, przywódca mniejszości, Kevin McCarthy, wydaje się mieć niższy profil niż zwykle, ponieważ spędza dzień na Kapitolu:

Andrzej Natty13 maja 2022 17:15

1652456735

Musk twierdzi, że sprzedaż na Twitterze nadal istnieje

Elon Musk tweetował z dnia na dzień na Twitterze, mówiąc, że zawiesił swoje plany zakupu firmy, szacując, ile kont było fałszywych lub spamowych.

Od tego czasu jednak starał się uspokoić:

Musk powtórzył, że chce odzyskać konto Donalda Trumpa na Twitterze, chociaż były prezydent (na razie) powiedział, że chce, aby jego własna strona, Truth, była w tarapatach.

Andrzej Natty13 maja 2022 16:45

1652455005

Sugestia Lindsay Graham z 6 stycznia, że ​​Pita powinna być prezydentem, jest „błędna”

Senator z Południowej Karoliny, Lindsay Graham, nie był zadowolony z ostatnich nagrań audio po zamieszkach 6 stycznia, mówiąc, że Donald Trump był odpowiedzialny za wydarzenia dnia, a Joe Biden był „prawdopodobnie najlepszą osobą”. Biały Dom.

„Znam Joe od 30 lat. To dobry facet, ale jako prezydent jest katastrofą ”- powiedział. „Nikt nie boi się Joe Bidena za granicą, a jego polityka w kraju zawodzi”.

Eric Garcia Historia jest tam.

Andrzej Natty13 maja 2022 16:16

1652452159

Benz zrywa z Trumpem w wyścigu gubernatorów Gruzji

David Bertou, zwolennik Donalda Trumpa w wyścigu na gubernatora Gruzji, nie zdołał sromotnie złapać republikańskiego urzędującego Briana Kembe. Głosując 24 maja, Kemp przyciągnął swojego zwolennika, Mike’a Pence’a.

Chociaż pan Pence nie potępił publicznie działań pana Trumpa od wyborów w 2020 r., orzekł, że Trump nie może zostać uwzględniony w przyszłym bilecie prezydenckim. Ze swojej strony pan Pence kontynuował ogólnokrajową rozmowę o zaangażowaniu i występach w stylu kampanii, podnosząc pewne spekulacje, że mógłby ustąpić ze stanowiska prezydenta, gdyby Trump nie kandydował lub nie kandydował.

Andrzej Natty13 maja 2022 15:29

1652450412

Raport: reporter DoJ pod wezwaniem Trumpa z zapisami rozmów telefonicznych

Ujawniono, że za czasów administracji Trumpa wymiar sprawiedliwości dostarczył saponę do zapisu rozmów telefonicznych reportera śledczego, który przyglądał się polityce separacji jego rodziny na granicy z USA.

Wątpliwy dziennikarz ObrońcaNapisane przez Stephanie Kirschkessner – i w momencie dostarczenia gazeta nie wspominała wyraźnie o Saponie.

Gino Spoccia Wiadomość jest.

Andrzej Natty13 maja 2022 15:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.