Marisa Tomei powraca ze Spider-Mana twierdzi, że nie zapłaciła za Pete’a Davidsona „King of Staten Island”

Marisa Tomei próbuje potem trochę kontrolować obrażenia W tym tygodniu twierdziła, że ​​jest sztywna, bo grała matkę Pete’a Davidsona Król Staten Island.

„Właściwie rozmawiałem dzisiaj z Pete’em, ponieważ powiedziałem:„ Nie dostałem za to zapłaty. Czy zrobiłeś? Powiedziała: Czy w tym wieku przejrzystości możemy rozmawiać? tocząca się skała W wywiadzie opublikowanym w czwartek o filmie wyreżyserowanym przez Judda Apatowa, który został napisany przez Davidsona i oparty był na stracie jego ojca, strażaka, podczas 11 września.

Tommy pospiesznie podążył za tym śmiałym twierdzeniem, rzucając obawy o płacenie, ponieważ „dobrze się bawiła”.

2C61C73

Marisa Tomei i Pete Davidson w Królu Staten Island.

TCD / Prod.DB / Naukowa galeria zdjęć

„Podejście Judda do gentryfikacji – szeroko zakrojone podejście – było przerażające” – dodała. „Jestem we wszystkich tych sytuacjach. To było bardzo wyzwalające. To naprawdę zmieniło sposób, w jaki od teraz podchodzę do każdej postaci.”

Komentarz push został pochowany w pytaniach i odpowiedziach, gdy Tommy omawiał rolę przebiegłej ciotki Toma Hollanda, Mae w Spider-Man: Nie ma miejsca na dom A Zgubił Oscara, którego zdobyła w 1993 roku dla najlepszej aktorki drugoplanowej kuzyn Vinnie. (Okazuje się, że złoty posąg został ukryty w domu jej matki.)

Ale źródło twierdziło Szósta strona Sobota, w której nie zapłacił tylko Tommy, ale dostała z góry ponad milion dolarów. Źródło bliskie produkcji powiedziało: „Marissa Tomei otrzymała 100% zapłaty za film”. – Jest wyraźnie zdezorientowana.

Powiedzieli, że chociaż przedstawiciele Tommy’ego nie odpowiedzieli na prośbę The Daily Beast o komentarz tocząca się skała Aktorka już zapłaciła za film. Był bardziej zdezorientowany przez Tommy’ego w odniesieniu do „niejasnych szczegółów umowy”.

W pełnym oświadczeniu do ludzie, Tommy wyjaśnił: „Oczywiście, dostałem zapłatę za wykonaną pracę. Nie zapomniałem po prostu otworzyć mojej skrzynki pocztowej. Podam ci wiele niejasnych szczegółów umowy, ale to właśnie miałem na myśli”.

READ  Sophie Wessex otrzyma szereg królewskich patronatów

król wyspy stanowej, W którym Davidson zagrał główną rolę i był producentem wykonawczym, został wydany w czerwcu 2020 roku. Czarna komedia nadal zarobiła 40 milionów dolarów w środku pandemii, przekraczając 35 milionów dolarów budżetu, według Hollywoodzki reporter.

Ale niezależnie od rzekomego problemu push, Tommy powiedział, że świetnie się bawiła podczas filmu, chwaląc nawet Davidsona, mówiąc: „On jest bardzo prawdziwy i niefiltrowany, ale jest bardzo wrażliwy. Więc jest prawie nieodpartą kombinacją. I jest dobry… patrząc, chociaż”. Grałem[his mom]. „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *