Mary Tillman jest zdenerwowana, że ​​ESPN przyznało nagrodę Pata Tillmana księciu Harry’emu

Matka Pat Tillman wyraziła swoje niezadowolenie z decyzji ESPN o przyznaniu nagrody noszącej imię jej syna księciu Harry’emu.

Podczas corocznego rozdania nagród ESPY nagroda Pata Tillmana przyznawana jest „osobie silnie związanej ze sportem, która służyła innym w sposób odzwierciedlający dziedzictwo byłego gracza NFL i żołnierza armii amerykańskiej Pata Tillmana”. W tym roku ESPN zdecydowało się przyznać nagrodę księciu Harry’emu za jego służbę w brytyjskich siłach zbrojnych i współpracę z Invictus Games na rzecz rannych żołnierzy.

Mary Tillman twierdzi jednak, że praca księcia Harry’ego nie nadaje się do nagrody noszącej imię jej syna.

„Byłam zszokowana, dlaczego na nagrodę wybrano tak kontrowersyjną i wywołującą podziały osobę” – powiedziała Mary Tillman. codzienna poczta. „Odpowiednich odbiorców jest znacznie więcej„W społeczności weteranów pracują osoby, które robią wspaniałe rzeczy, aby pomóc weteranom. Te osoby nie mają pieniędzy, zasobów, powiązań ani przywilejów, jakie ma książę Harry. Uważam, że takie osoby powinny zostać docenione”.

W zeszłym roku nagroda Pata Tillmana trafiła do sztabu trenerskiego drużyny Buffalo Bills za uratowanie życia Damarowi Hamlinowi.

Pat Tillman był obrońcą kardynałów, który opuścił NFL, aby dołączyć do armii niecały rok po atakach z 11 września. Zmarł w Afganistanie w 2004 roku w wieku 27 lat.

READ  Główni autorzy pocieszają pogrążonego w żałobie debiutanta własnymi opowieściami o upokorzeniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *