Max Cassella mówi, że był na hormonach wzrostu i nie osiągnął dojrzałości, dopóki nie skończył 27 lat: Horror Show

Max Casella uczęszcza do „The Tender Bar” prowadzonego przez Amazon Studios w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Jimmy McCarthy/Getty Images Max Casella

Max Casella mówi, że nie dojrzeje do wieku dwudziestu kilku lat.

powiedział aktor, 55 lat Szósta strona który ma karłowatość przysadkowa A Miał dwadzieścia siedem lat, kiedy osiągnął dojrzałość.

„Miałem testosteron” – powiedział w gazecie podczas środowej premiery serii Paramount+. Król Tulsy, w którym Casilla gra tytułową rolę. „Zażywam hormony wzrostu; nadal je stosuję. Moje ciało samo nie przeszło przez tę zmianę”.

Cassella wyjaśniła: „Miałem wadę przysadki od urodzenia i musiałem rozpocząć dojrzewanie od pompowania testosteronu i hormonów wzrostu, abym mógł rosnąć, ponieważ tak się nie działo. Miałem 25 lat i nie zrobiłbym tego aż do ogolenia.”

Związane z: Jeff Bridges ujawnia, że ​​pracował z trenerem, aby poprowadzić córkę do ołtarza na jej ślubie

Szczerze mówiąc o stanie, Casella nazwał to „horrorem”, dodając: „Nie mogłem o tym mówić. Nikt tego nie rozumiał. To tak, jak dzisiejsza społeczność trans mówi o wadach ciała i poczuciu„ W niewłaściwym ciele ”, moje doświadczenie Zdecydowanie. Na pewno. Byłem mężczyzną. Uwięziony w ciele małego dziecka przez większość lat dwudziestych, aż w końcu napompowali mnie testosteronem.

W ekskluzywnym wywiadzie opublikowanym w piątek Casella powiedział ludziom, jak Wygląda na mniejszy niż jest w rzeczywistości Wpłynęło to na jego karierę aktorską.

Związane z: Hilary Duff opowiada, jak jej rodzina walczy o zdrowie z COVID, RSV i grypą: „Mieliśmy to wszystko”

Pod koniec lat dwudziestych aktor miał problemy z zarezerwowaniem ról, do których aspirował. Powiedział tak realistycznie: „Biznes może pojawić się tylko w całym twoim sercu”.

„Jedź do Los Angeles, jedź dalej [a] Program telewizyjny, Zostań gwiazdą, a potem przez jakiś czas stałeś się sławny dzięki temu programowi. Miałem dwadzieścia kilka lat, bawiłem się w dzieci i postacie przed okresem dojrzewania. A potem wyrosłem z tego i wyrosłem na męskość i musiałem zacząć od nowa, ponieważ nie było to takie płynne przejście dla kilku szczęśliwych ludzi.

READ  Zwiastun reality show Squid Game został wydany dla Netflix The Challenge

POWIĄZANE WIDEO: Christina Applegate ujawnia „fantazyjne” opcje laski, gdy przygotowuje się do swojego pierwszego wydarzenia od czasu zdiagnozowania SM

Casella, który odnalazł wczesny rozmach w filmach takich jak 1992 Wiadomości z Chrześcijański Dzwon i 1996 sierż. Belco z Steve MartinCzułem to w czasach, gdy był gwiazdą filmową lub bankrutem. Ale w trakcie tego procesu przyznał: „Odszedłem od wszystkich badań, które przeprowadziłem na temat aktorstwa”.

Teraz to przeciwne gwiazdy Sylwester Stallone W nowym dramacie mafii Król Tulsy (Premiera w niedzielę w Paramount+) gra gangstera, który wraca do zdrowia, ukrywa się w Oklahomie. Casella określił projekt jako „największe doświadczenie w mojej karierze” – po części ze względu na ewoluującą postać, jaką gra.

Nigdy nie przegap żadnej historii – zapisz się BEZPŁATNY codzienny newsletter LUDZIE Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od ekscytujących wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

w Król Tulsy, Przedstawia Casella, „człowieka, który całe życie kieruje swoim życiem i udaje, że jest kimś, kim nie jest”, który jest zmuszony zmierzyć się ze swoją przeszłością, gdy gangster Stallone nagle wprowadza się do miasta.

Cassella powiedziała, że ​​praca ze Stallone „była spełnieniem marzeń”. „Miałem jego plakat na ścianie, kiedy miałem 10 lat. To było wszystko, czego chciałeś”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *