„Outer Banks” Netfliksa pogrąża się w absurdzie 3. sezonu – Rolling Stone

W tym momencie dla każdego pokolenia rytuałem przejścia jest posiadanie własnego programu pełnego seksownych nastolatków biegających po plaży. Wszyscy wiedzą zagraniczne banki Nie inaczej jest – wszyscy, z wyjątkiem samego serialu.

Jeden z najbardziej udanych seriali Netflix dla młodych dorosłych, zagraniczne banki Miał swoją premierę w kwietniu 2020 roku i uzyskał wysokie oceny – ucieczka od pustkowi treści, która miała mniej wspólnego z jakością programu, a więcej z ogromną ilością czasu antenowego, jaką dawały ludziom pierwsze dni pandemii COVID-19. Serial, którego akcja toczy się w Outer Banks w Północnej Karolinie, śledzi losy mieszkańca wyspy Kildare, Johna P. Rutledge’a (Chase Stokes) i jego przyjaciół Kiary (Madison Bailey), Boba (Jonathan Davis) i JJ (Rudy Pankoff), lepiej znanych jako Boggies (zabawa) na „psach”, jakiejś małej rybce). Po dostrzeżeniu szansy na zatopiony statek, cała czwórka wyrusza na poszukiwanie dawno zaginionego skarbu i zaginionego ojca Johna B.

Pogues, biedne dzieciaki z wyspy, nieustannie kłócą się z bogatymi Kookami. To niepoważna wojna klasowa, która toczy się wokół ognisk na plaży i imprez w klubach country (dla których oczywiście pracują Pogue), które szybko przeradzają się w pościgi samochodowe, wykopaliska grobów, ucieczki na Karaiby i… Wiele kar. Poza tym nie można przeliterować oryginałów Netflix dla nastolatków bez swobodnych trójkątów miłosnych, z których pochodzi crossoverowy romans Johna B z księżniczką Kook Sarah Cameron (Madelyn Cline).

Pod koniec sezonu 2 próba zabezpieczenia bezcennego krzyża Santo Domingo pozostawia Poguesa i Sarah z pustymi rękami i posiniaczonymi. Dzięki szczęściu i interwencji przybysza z Jamajki, Cleo (Carlasia Grant), przyjaciele wymykają się z rąk wroga i utknęli na bezludnej wyspie zwanej Bogoilandia. Ponieważ sezon 3 – premiera 23 lutego – zaczyna się od radosnej zabawy grupy w tropikalnym raju, on wkrótce opuszcza wyspę, wysyłając śmiałą grupę (po raz kolejny) na ostatnią próbę odnalezienia szczęścia i Może przeżyć ten proces.

po dacie przypadkowego pojawienia się, zagraniczne banki Podniosła ją na duchu niezaprzeczalny urok jej grupy atrakcyjnych nowicjuszy, którzy podnieśli sepiowe niebo. Jako grupa przyjaciół, skromne pisanie często było zachwycone chemią, którą Stokes, Bailey, Daviss i Pankow wnieśli do Pogues, co sprawiło, że biedny nadzór rodzicielski i pozornie nieograniczony dostęp do butów Urban Outfitters w jakiś sposób wydawały się wciągające. Chociaż serial nadal rzucał sztuczne blokady drogowe, aby utrzymać swoją skromną fabułę, rozszerzenie roli Chiary w sezonie 2 i powiązania rodziny Papieża ze Skarbem pozostały. zagraniczne banki od trzymania swoich w pełni kolorowych postaci z boku. Szkoda więc, że sezon 3 poświęca prawie cały urok oryginalnego serialu, aby utrzymać i tak już niesamowity motyw poszukiwania skarbów jeszcze przez chwilę.

wspólny

Chase Stokes, Carlasia Grant, Jonathan Davis, Madeline Cline, Rudy Pankoff w filmie „Outer Banks”.

Jackson Lee Davis/Netflix

Trzeci sezon zagraniczne banki Opiera się w dużej mierze na narracji i retrospekcjach, aby utrzymać tempo, masową sztuczkę, która niewiele robi, by ukryć jej mdłą fabułę. I nawet kiedy członkowie obsady, tacy jak Pankow, sprzedają swój ograniczony materiał, wszelkie emocjonalne stawki są natychmiast przytłaczane przez kolejną konfrontację z bronią. W jakiś sposób posiadanie tysiąca rąk do wynajęcia, ciągłe pościgi uliczne i strzelaniny to po prostu za mało, aby godzinne odcinki szły szybciej. Jeśli Awatar: Droga wodna Udowodnij jednak, że ludzie się męczą, gdy twoje postacie zostają postrzelone, schwytane, uwolnione, a następnie ponownie schwytane. Gdybym nie zamierzał wziąć tego gówna od wielokrotnie nagradzanego reżysera Jamesa Camerona, na pewno nie pozwoliłbym, by wymknęło się to z Netflix Original o grupie dzieciaków, które zawsze dokonują najgłupszych możliwych wyborów.

Ludzie nigdy nie patrzyli zagraniczne banki dla historii. Przybyli na wyspę, by odpocząć od pierwszych miesięcy pandemii i znajdują intrygujące sceny z odważnymi nastolatkami walczącymi z kliką bogatych, wyjątkowo prawych białych mokasynów. I zostali, by zrobić zdjęcia gorącym nastolatkom lśniącym w słońcu Północnej Karoliny. Jednak dzięki ciągłemu opuszczaniu Outer Banks w poszukiwaniu coraz większych skarbów, poczucie skali serialu przestało już niedowierzać widzom, zawalając wszystko na wierzchu. Sezon 3 nie znajduje przekonującego powodu zagraniczne banki Historia toczy się dalej, nie pozostawiając wątpliwości, że utrzymanie sezonu 4 może być zadaniem niemożliwym do wykonania dla Pogues.

READ  Świętowanie 25-lecia DX na Raw było idealne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *