Gwiazda „Środy”, Gina Ortega, została skrytykowana przez producenta telewizyjnego „Daredevil” za bycie „trującym” i „toksycznym”

Jenna Ortegagwiazda hitu Netflixa seria „Środa,” Został skrytykowany przez weterana hollywoodzkiego producenta filmowego i reżysera Stephena DeKnighta za jego specyficzne zachowanie. DeKnight zabrał się na Twittera, aby potępić zachowanie Ortegi, co zostało ujawnione podczas występu w programie Podcast „Fotel Expert” Daxa Sheparda.

Ortega Przyznał się do zmiany kwestii w scenariuszu i nieprofesjonalnego zachowania na planie, działań, które DeKnight nazwał „nagłówkiem” i „nie tylko toksycznym”.

deknetktóry pracował nad takimi udanymi programami jak „nieostrożny” I „Buffy postrach wampirów”, Powiedział, że chociaż lubi „rozmawiać z aktorami o ich kwestiach / historiach”, czasami gwiazdy „nie mają pełnego obrazu (w telewizji) tego, dokąd zmierza historia i dlaczego niektóre historie są potrzebne, aby całość mogła się ma sens.” Obwinił również wiek Ortegi za jej działania, ale powiedział, że „powinna” być świadoma tego, jak to wszystko działa.

20-letnia Ortega przyznała w podcaście, że postawiła „stopę” na planie, niemal „nieprofesjonalnie” ze względu na swoją rodzinną postać Addamsów, którą „bardzo opiekowała”.

Powiedziała, że ​​​​jej postać angażuje się w „trójkąt miłosny” „nie ma sensu” i wielokrotnie mówiła scenarzystom „nie” rysowaniu punktów – nawet czasami sama „zmieniała linie” w scenariuszu. Posunęła się nawet do tego, że przyznała, że ​​przez większość czasu była niezadowolona ze swojego występu.

Serial został przedłużony na drugi sezon

pomimo Ortegazachowanie , „Środa” Był to ogromny sukces m.in Netflixa. Szybko stał się drugim co do wielkości anglojęzycznym programem giganta streamingowego wszechczasów, rejestrując 1,02 miliarda godzin oglądania w ciągu trzech tygodni po debiucie 16 listopada, z udziałem ponad 150 milionów gospodarstw domowych.

Ale popularność serialu nie powstrzymała jego producentów przed ponowną współpracą z Ortegą. Ortega nie tylko zagra w środę w drugim sezonie, ale sama będzie także producentem wykonawczym.

READ  Strona IMDb Amber Heard została zmieniona na „Amber Turd” w Google

Ostatecznie zachowanie Ortegi na planie mogło być nieprofesjonalne, ale nie umniejszyło to sukcesu „Środy”. Ciekawie będzie zobaczyć, jak jej rola producenta wykonawczego wpłynie na proces twórczy w drugim sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *