Maya Rudolph jest najlepszą „mamą” w zapierającym dech w piersiach monologu otwierającym „SNL”.CNN

Maja Rudolf Naprawdę „zabiła” swój otwierający monolog w ten weekend, kiedy wróciła do Studio 8H w 30 Rock, aby wykonać „Saturday Night Live” w Nowym Jorku.

Wspomniana absolwentka „SNL”, która w sobotę gościła po raz trzeci, wyszła, aby przywitać się z publicznością po rozkosznej zimnej zabawie, podczas której aktorzy powitali na scenie swoje prawdziwe matki. Dzień Matki.

Po tym, jak Rudolph powiedział, jak bardzo jest zaszczycony możliwością prowadzenia odcinka z okazji Dnia Matki i wspomniał o czwórce swoich dzieci, członkowie obsady Bowen Yang i Sarah Sherman wyszli, aby świętować jego powrót na scenę „SNL”.

Następnie Yang powiedziała: „Ale Maya, spójrz, nie jesteś tylko mamą, naprawdę nią jesteś matka.”

Sherman zgodził się, nazywając Rudolpha „legendą” 30 Rock.

Z pomocą Kenana Thompsona Monolog stał się odrębnym balem. Kultura balowa Nowego Jorku lat 80Thompson przedstawił Rudolpha jako „Matkę Domu Rockefellerów”.

Gdy kamera powróciła do gwiazdy „Druhen”, ubranej w obcisłe czarne body ozdobione metalowymi akcentami, Rudolph zaczął nazywać wszystkich „matką”, gdy grupa zaczęła tańczyć. .”

„To Dzień Matki, proszę pana. Dziś świętujemy wszystkie rodzaje matek” – powiedział Rudolph. „Macochy, babcie, macochy, mamy tańczące, oktamomy…”

Chloe Fineman budzi się z młodym psem w ramionach i pyta: „A co z psimi mamami?” on zapytał.

Rudolf odpowiedział chłodno: „A co z nimi? I kochanie, to nie jest pies. To suka”.

Jego przezabawny rap był wszechobecny, pojawiły się kultowe skecze z „SNL” i postacie takie jak Coneheads i Mary Katherine Gallagher, a także niektóre jego własne wcielenia się w takie osoby jak Donatella Versace. Dorzuciła też kilka klasycznych cytatów mamy, takich jak: „Jeśli nie przestaniesz bić swojej siostry, przewrócę ten samochód”.

Rudolph był członkiem obsady „Saturday Night Live” od 2000 do 2007 roku. Od tego czasu często pojawiał się w skeczach. Ostatnia miała miejsce w grudniu, kiedy nawiązała współpracę z innymi absolwentkami, Kate McKinnon i Kristen Wiig. Tata to parodia. Wcześniej był gospodarzem programu w 2012 i 2021 roku.

READ  Urzędnicy ds. zdrowia stanu Wirginia ostrzegają podróżnych opuszczających lotniska Dulles i Reagan przed ryzykiem odry

Rudolph był gościem muzycznym w weekendowym odcinku Vampire Weekend. W najbliższy weekend zostanie wyemitowany ostatni odcinek 49. sezonu „Saturday Night Live”. Gospodarze Jake Gyllenhaal i Sabrina Carpenter wykonuje. Jesienią program będzie obchodził swoje 50-lecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *