Mayim Bialik i Ken Jennings są nazywani „Jeopardy!” zastępy niebieskie

Zawieszenie

Poszukiwanie następcy Alexa Trebeka jako „Jeopardy!” Gospodarz oficjalnie się skończył: Telewizja Sony Pictures ogłosiła w środę, że Mayim Bialik i Ken Jennings, którzy podzielili się obowiązkami gospodarza w ciągu ostatniego sezonu, zawarli i podpisali umowy, aby od teraz zostać stałymi gospodarzami programu.

Według oświadczenia producenta wykonawczego Michaela Davisa, liczba widzów była wysoka, a gospodarzami byli Bialik i Jennings; Ponad 27 milionów widzów ogląda co tydzień. „Kiedy weźmie się pod uwagę, że prawie każdy inny program w telewizji i udział spada, to był bardzo dobry sezon: jesteśmy najczęściej oglądanym programem rozrywkowym w całej telewizji” – napisał Davis.

Jennings będzie gospodarzem premiery 39. sezonu od września do grudnia. W tym czasie Bialik będzie gospodarzem programu „Celebrity Jeopardy!”. Promocje na ABC. Bialik, który później zagra w serialu komediowym Call Me Kat, w styczniu wcieli się w rolę Jenningsa. Obaj poprowadzą „Jeopardy!” Także zawartość: Konkurs Pierwszej Drugiej Szansy i Champions Tour dla Jenningsa, „Danger! College National Championship” i inne nowe turnieje dla Bialika.

„Wiemy, że cenisz sobie spójność, więc nie będziemy stale odwracać hostów i będziemy Cię informować o harmonogramie hostingu” – stwierdził Davis, dodając, że Bialik i Jennings „pracowali z nim z przyjemnością”.

Zdezorientowany przez wszystkie „Niebezpieczeństwo!” zwycięskie linie? nie jesteś sam.

Bialik i Jennings Reklamowano go jako „Tymczasowe niebezpieczeństwo!” zastępy niebieskie We wrześniu były producent wykonawczy Mike Richards ustąpił ze stanowiska gospodarza codziennego programu konsorcjalnego w odpowiedzi na trwające kontrowersje. artykuły z wiadomościami Ponownie pojawił się w mediach społecznościowych O tym, jak Richards, były producent wykonawczy „Cena ma rację”, został nazwany wiele lat temu w procesach sądowych prowadzonych przez showrunnerów serialu o molestowanie seksualne, bezprawne zakończenie pracy i dyskryminację. Dzwonek też Opublikuj obszerny artykuł O swojej przeszłości, w tym obraźliwych komentarzach w podkaście o kobietach, Żydach i Haiti.

READ  Aktorka Bayonetta Helena Taylor wzywa do bojkotu Bayonetty 3

Początkowo Sony utknęła w decyzji o organizacji filmu „Jeopardy!” Richardsa. Richards przeprosił, nazywając to „pokorą w obliczu głęboko zawstydzającego momentu błędnej oceny, braku myślenia i niewrażliwości prawie dziesięć lat temu”. Ale luz nie zniknął i ostatecznie zrezygnował. „Ryzyko!” Rzuciła go też jako producent wykonawczy.

To była rzeczywiście trudna prośba o zastąpienie długoletniego mistrza quizów Trebeka, który Zmarł w listopadzie 2020 r. na raka trzustki. W wieku 80 lat prowadził „Jeopardy!” Przez ponad trzy dekady stał się pocieszającą obecnością w milionach amerykańskich rodzin. Ogłaszając Bialika i Jenningsa jako stałych gospodarzy, producent wykonawczy Davis określił ich jako „po prostu piękne istoty ludzkie”, które „kochają i szanują ten program telewizyjny”.

Sam program nadal przynosił wiadomości pod nieobecność Trebeka, szczególnie przyciągając uwagę historyczną passą uczestniczki Amy Schneider, która dobiegł końca w styczniu. Wygrała 40 meczów, co uczyniło ją zawodniczką z drugą co do wielkości passą w historii (za Jenningsem, który osiągnął 74) i czwartą najwyższą wygraną w sezonie zasadniczym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *