Megan McCain miała problem z całą różnorodnością w „I tak po prostu”, a obsada odpowiedziała: „Może kiedy wyjdziesz na zewnątrz, wygląda to tak samo”.

Wideo na żywo Yahoo

Kobieta tworzy niestandardowe szydełkowe lalki w 21 różnych odcieniach skóry: „Ważne jest, aby czarni wiedzieli, że są reprezentowani”

Lalkarz Tami Blunt wie z pierwszej ręki, jak ważne jest, aby dzieci – a nawet dorośli – mogli zobaczyć siebie w lalkach. Dorastając w Trynidadzie w latach 80. i 90. Blunt powiedziała Yahoo Life, że miała białe lalki Cabbage Patch i Barbie, „ale nigdy nie znalazłem nikogo, kto byłby podobny do mnie”. Dodaje: „Bardzo trudno było znaleźć czarną lalkę. A jeśli… [did] Szukając czarnej lalki, nigdy nie miałaś fryzury w stylu afro. To nigdy nie był właściwy odcień skóry. Nie było tam aktorstwa”. To zainspirowało ją do założenia TammyBCreations, w którym produkuje ręcznie robione na szydełku lalki z lustrzanymi odbiciami dla młodych chłopców i dziewcząt w kolorze czarnym i brązowym. Zapewnienie lalkom szerokiej gamy odcieni skóry było ważne dla Blunt. Kiedy klienci zamawiają niestandardową lalkę Tammy B Creations, jest 21 różnych odcieni skóry — „Staram się jak najlepiej dopasować do niej odcień skóry” — mówi — i około 10 różnych fryzur do wyboru. Blunt informuje, że otrzymała kilka ciepłych filmów z promieniejące dzieci swoją niestandardową krwią i to, że „to właśnie mnie napędza”. Postrzega lalki jako coś, co może dać dzieciom „pewność siebie i podnieść ich morale oraz powiedzieć: „Wow, jestem piękna”. Posiadanie lalki, która wygląda jak oni, to „specjalny prezent” – mówi Blunt. „Powiedzieć, że 'No cóż, ta lalka ma kolor mojej skóry i wygląda jak ja’, to słowa – 'tak jak ja’ – które uwielbiam słyszeć”. Dodaje: „Chcę, aby ludzie zrozumieli, że posiadanie czegoś, co sprawi, że poczują się szczęśliwi i dumni, może naprawdę wiele zrobić dla małych dziewczynek i chłopców, nawet dla dorosłych”.

READ  Książęta William i Harry z Catherine i Meghan witają żałobników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *