Mówi się, że Apple wypuszcza w tym roku układ M2 z czterema nowymi komputerami Mac

Apple podobno przygotowuje się do wydania kilku nowych komputerów Mac z chipem M2 jeszcze w tym roku Bloomberg Reporter Biuletyn Power on Mark Curman. Kurman oczekuje, że firma wprowadzi na rynek 13-calowego MacBooka Pro, Maca Mini, 24-calowego iMaca oraz przeprojektowanego MacBooka Air, wszystkie ozdobione podobno chipem M2.

Apple nie podał żadnej wskazówki na temat możliwego układu M2, ale Kurman uważa, że ​​jego procesor będzie nieco szybszy niż M1 i będzie miał taką samą konfigurację ośmiordzeniową. Jednak jego rdzenie graficzne można zwiększyć z siedmiu lub ośmiu do dziewięciu lub 10. Do 2023 r. Kurman uważa, że ​​Apple może wydać wersje Pro i Max układu M2. Tak jak w przypadku chipa M1 – Ogłoś także chip M3.

Minął ponad rok, odkąd Apple ogłosił to po raz pierwszy Jego pierwszy wewnętrzny układ M1 W listopadzie 2020 i przez kilka miesięcy Przedstawiamy modele M1 Pro i M1 Max. Ponieważ Apple nadal wycofuje się z Intel Silicon, ma kilka komputerów Mac, które mogą wygonić resztę urządzeń napędzanych przez Intela ze swojej oferty. Kurman spodziewa się, że większy iMac Pro z opcjami układów M1 Pro i M1 Max zastąpi dotychczasowego 27-calowego iMaca Pro, a mniejszy Mac Pro będzie „odpowiednikiem dwóch lub czterech układów M1 Max”. I kiedy Mac Mini jest już wyposażony w układ M1Kurman oczekuje, że otrzyma ulepszoną opcję M1 Pro (oprócz wariantu M2).

Kurman mówi, że z ostatecznym terminem Apple wypuści nowego Maca w marcu, a następnie ponownie w maju lub czerwcu. Apple już istnieje 5G ujawnia iPhone’a SE, iPad Air 5G i prawdopodobnie nowy komputer Mac podczas wydarzenia 8 marca. Jest również gotowy do wydania towarzyszącego iOS 15.4 Identyfikator twarzy odpowiedni dla maski, A w marcu. A iPhone 14 I Seria zegarków Apple8 Oczekiwane dopiero pod koniec tego roku.

READ  Wordle 371 PODPOWIEDZI na 25 czerwca - Walczysz dzisiaj z Wordle? Te wskazówki powinny pomóc | Gry | Zabawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *