Meghan Markle po powrocie do show-biznesu po opuszczeniu rodziny królewskiej

Meghan Markle Otwarła się o swoim powrocie do Hollywood, ujawniając w nowym wywiadzie, że nigdy nie myślała, że ​​wróci po wyjeździe garnitur W 2018 roku poślubić księcia Harry’ego.

Markle wyjaśnił: „Nie sądziłem, że znów będę w branży rozrywkowej”. różnorodny.

Książę i księżna Sussex ogłosili, że ustąpią ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej w styczniu 2020 r. Chociaż ostatecznie wylądowali w Montecito w Kalifornii, około dwóch godzin na północ od Los Angeles, para szybko wskoczyła do branży rozrywkowej. . Ich firma Archewell podpisała wielomilionowe kontrakty z Netflix – gdzie stworzą pisemny i niepisany program – oraz Spotify, gdzie Markle właśnie uruchomiła swój hałaśliwy podcast. modele. Ale rodzaj treści, które chcą tworzyć, może być zaskoczeniem.

Markle opowiada: „Wiele z tego, jak mój mąż widzi rzeczy, dzieje się poprzez naszą historię miłosną. Myślę, że do tego odnoszą się ludzie na całym świecie, zwłaszcza z naszym ślubem. Ludzie kochają miłość”. „Nie jestem pominięty w tym uczuciu. Nasza definicja miłości jest naprawdę szeroka: miłość do partnera, miłość do siebie, miłość do wspólnoty i rodziny. Używamy tego jako podstawy dla rodzaju programów i filmów dokumentalnych, których chcemy tam”.

Markle powiedziała, że ​​ona i książę Harry chcieli „zrobić coś zabawnego”.

„Nie zawsze musisz być taki poważny. Jak dobry komik. Czy nie tęsknimy za nimi? Tak bardzo za nimi tęsknię. Prawdopodobnie oglądałeś Kiedy Harry spotkał Sally milion razy. I wszystkie komedie romantyczne Julii Roberts. Musimy je znowu zobaczyć”.

Jest jednak jeden typ, którego prawdopodobnie nie dotknie.

„Nie sądzę, abyś kiedykolwiek zobaczył nas w horrorze” – powiedział Markle. The garnitur Ałun był równie trudny, gdy zapytano ją, czy kiedykolwiek wróci do aktorstwa.

– Nie, skończyłem – odparł Markle. „Myślę, że nigdy bym nie powiedział nie, ale moim zamiarem jest, aby nigdy tego nie robić”.

READ  Emily Ratajkowski nosi przezroczystą sukienkę wśród plotek, że spotyka się z Petem Davidsonem

Meghan Markle otwiera się na temat kolejnego rozdziału po opuszczeniu monarchii. (Zdjęcie: Getty Images)

Książę Harry i Markle są rodzicami dwójki małych dzieci – Archiego Harrisona (3 lata) i Lillibet Diany (1 lat).

Powiedziałbym: „Świetnie! „Kiedy zostajesz rodzicem, naprawdę chcesz, aby twoje dzieci znalazły rzeczy, które przyniosą im pełne szczęście. Są naszymi dziećmi, są wyraźnie częścią dziedzictwa i tradycji oraz rodziny, która ma inne oczekiwania” – powiedziała. „Ale chcę, żeby potrafili wytyczyć swoją własną drogę. Jeśli branża rozrywkowa jest świetna. A także powodzenia. Jest wiele osób, które będą rozmawiać o tym, co otworzyło drzwi dla moich dzieci. wymaga talentu i dużo wytrwałości. Tworzymy wielowymiarowych, zabawnych i życzliwych ludzi. I kreatywnych ludzi. To są nasze dzieci.

To tylko kwestia czasu, zanim Markle zostanie obsadzony na ekranie – w czymś innym niż film Lifetime. Była aktorka została zapytana, czy to „dziwne” wiedzieć, że ktoś prawdopodobnie zagra ją w przyszłości. (Kaszel…jak Netflix korona.)

„Szczerze mówiąc, nie myślałem dużo. To wszystko jest dziwne. Musisz to rozbić na kawałki. Każdy, kto mówi o mnie lub obsadzi aktora, żeby mnie zrobił, to byłaby karykatura mnie stworzona dla biznesu, który sprawia, że ​​ludzie dużo pieniędzy. Kiedy już to oddzielisz, znacznie łatwiej będzie zacząć od: „W porządku. To właściwie nie ma ze mną nic wspólnego”. Markle odpowiedział: „Naprawdę nie jest. To trudna lekcja do pokonania”.

Jeśli chodzi o radę, której udzieliła aktorce, Markle powiedziała, że ​​ma nadzieję, że osoba „znajdzie miękkość, zabawę i śmiech. Absurd. Mam tylko nadzieję, że znajdzie wymiary. Poza tym może do mnie zadzwonić!”

Markle zauważył, że przemysł rozrywkowy „trochę się zmienił, odkąd jestem jego częścią”, ale jedna część pozostała taka sama – i ma jedną wspólną cechę z monarchią.

READ  Wnioski o plan bezpieczeństwa aborcji od modelek odrzucone przez studia - termin

„Czy proces, przez który przeszedłeś z monarchią, a potem znowu stałeś się normalnym obywatelem, czy te instytucje są takie same?” różnorodny Wymagany.

„Każda firma ma model. Pracowałam dla NBCUniversal i USA Network i wszystko to było częścią bardzo dużej organizacji”, wspomina Markle, zauważając, że wiceprzewodnicząca Bonnie Hammer była jej „mentorem”.

„Dla mnie zawsze chodziło o to, aby znaleźć swoją gwiazdę polarną w tym paradygmacie. Znajdź kogoś, kto w ciebie wierzy. Jakkolwiek złożona może być każda organizacja, zawsze jest coś, co uważam za pozytywne” – kontynuował Markle. „Ważne jest, aby się na tym skoncentrować. Niektóre branże są zupełnie inne, jednak modele biznesowe dla wielu rzeczy – mają wynik finansowy. Myślę, że ten wynik musi zostać utrzymany”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *