Meksykańskie władze poszukują dwóch zaginionych Amerykanów, w tym profesora NAU, w Zatoce KalifornijskiejCNN

Meksykańskie władze poszukują dwóch Amerykanów, którzy zaginęli podczas spływu kajakowego u wybrzeży Puerto Peñasco w Zatoce Kalifornijskiej, poinformowały meksykańskie władze w późną sobotę.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy para znikać.

Według Yeon-Su Kim, profesora leśnictwa na Uniwersytecie Północnej Arizony Życiorys uniwersytecki.

Według A.J. mężem Kim jest Corey Allen Zweryfikowana strona GoFundMe Stworzony, aby zebrać fundusze na pomoc w poszukiwaniu zaginionej pary.

„Poszukiwania zostaną wzmocnione lotami zwiadowczymi Marynarki Wojennej oraz Ministra Bezpieczeństwa Publicznego i władz miejskich Puerto Peñasco” – poinformował na Twitterze koordynator stanowy Agencji Ochrony Ludności w meksykańskim stanie Sonora.

Puerto Peñasco, znane również jako Rocky Point, to rybackie i wypoczynkowe miasto nad Zatoką Kalifornijską w południowej Arizonie.

Rzecznik Uniwersytetu Północnej Arizony wydał oświadczenie po zniknięciu pary.

„Społeczności NAU i Flagstaff mają nadzieję i modlą się, aby Yoon-soo i jej mąż Corey zostali wkrótce odnalezieni i bezpiecznie sprowadzeni do domu” – czytamy w oświadczeniu.

W oświadczeniu kontynuowano: „Yeon-soo jest szanowaną członkinią wydziału na Uniwersytecie Naw i jest dobrze znana z ciepła, którym dzieli się ze wszystkimi, z którymi pracuje, oraz ze swojej pasji do naszej misji leśnej”.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy pomagają w badaniach, a także tym, którzy zapewniają zasoby wspierające te wysiłki”.

READ  Miliony kupują nowy bilet komunikacji miejskiej w całych Niemczech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *