Najlepsza oferta VR w Cyber ​​​​poniedziałek: Meta Quest 2 z Resident Evil 4, Beat Saber

The Ta umowa Meta Quest 2 w Czarny piątek jest teraz umową Meta Quest 2 w Cyber ​​​​poniedziałek, a jeśli zdarzy ci się zdobyć ofertę Meta Quest 2, jest to najlepszy sposób, aby to zrobić. Oprócz zwykłej bezpłatnej kopii Beat Saber (którą i tak powinien mieć każdy, kto posiada zestaw słuchawkowy VR), możesz teraz otrzymać kopię Resident Evil 4 VR. Zarówno wersje 128 GB, jak i 256 GB są objęte specjalną ofertą, a kopię można uzyskać u dowolnego zwykłego sprzedawcy, w tym Walmart, Amazon, Best Buy i Target. Poszliśmy dalej i ułatwiliśmy to, umieszczając je w poniższym artykule na Czarny piątek.

Meta quest 2 oferty na cyberponiedziałek

Oferta w Czarny piątek

Metazadanie 2 – 128 GB

W zestawie Beat Saber i Resident Evil 4 VR.

Meta Quest 2 - 256 GB

Oferta w Czarny piątek

Metazadanie 2 – 256 GB

W zestawie Beat Saber i Resident Evil 4 VR.

Jeśli zastanawiasz się, czy to dobry sprzęt VR, koniecznie sprawdź naszą recenzję Meta Quest 2 (z czasów, gdy nazywała się Oculus Quest 2). A także spójrz na naszą recenzję Resident Evil 4 VR, którą nasz krytyk ocenił na 9 na 10.

Jako ktoś, kto jest właścicielem Meta Quest 2, mogę go gorąco polecić. Brak przewodów to jedna z tych rzeczy, z których nie zdajesz sobie sprawy, że są wspaniałe, dopóki tego nie doświadczysz. Moje pierwsze doświadczenie z VR dotyczyło PSVR, które było całkiem fajne, ale miało wiele ograniczeń, w tym nieporęczne przewody i słabą obsługę kontrolera. Ale Quest 2 pozbywa się tych ograniczeń i działa świetnie. Poważnie, moim zdaniem Beat Saber w Meta Quest 2 to najlepszy sposób na grę. Jasne, nie ma precyzji wysokiej klasy zestawu słuchawkowego VR, ale chętnie zamieniłbym rozdzielczość na bezprzewodową.

READ  Diablo 4 Sezon 1 uwalnia nową zawartość i akcję bitewną – Tech

Jeśli chcesz zdobyć Meta Quest 2 jako prezent świąteczny lub dla siebie, jest to najlepsza oferta Meta Quest w Czarny piątek, ale jest wiele innych okazji do zaoszczędzenia. Większość ofert gier wideo w Czarny piątek jest już dostępna, w tym oferta Nintendo Switch w Czarny piątek, którą wszyscy znamy i kochamy.

Najlepsze wyprzedaże i oferty w Cyberponiedziałek

Seth Macy jest redaktorem naczelnym IGN Commerce i po prostu chce być twoim przyjacielem. Możesz go znaleźć jako gospodarza podcastu Nintendo Voice Chat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *