Mets mówią, że rękawica Jorge Lopeza wyrzucona po wyrzutu jest „niedopuszczalna”

NOWY JORK — Zespół New York Mets zorganizował w środę wieczorem spotkanie tylko dla graczy po porażce 10:3 z Los Angeles Dodgers, po której nastąpił kolejny wybuch w końcówce Bullpen i pomocnik Jorge Lopez rzucił rękawicę w trybuny. zostaje wydalony.

W ósmej rundzie na tablicy wyników był remis 3:3, po czym Dodgers strzelili sześć goli przeciwko trzem obrońcom. Jednym z nich był Lopez, który nie zgodził się z decyzją sędziego z trzeciej bazy Ramona de Jesusa dotyczącą zamachu Shohei Ohtaniego.

Lopez oddał Ohtaniemu dwubiegowy home run. Kontynuował kłótnię z De Jesusem, gdy przegrywał 3:1 z Freddiem Freemanem, zanim sędzia wyrzucił go z boiska.

Kiedy Lopez zdjął koszulkę i rzucił rękawicę przez siatkę, opuścił boisko. Po meczu nie okazał skruchy.

„Nie, nie jestem zdenerwowana” – powiedziała Lopez.

Lopez kontynuowała: „Cokolwiek się stało, stało się. Będę tu jutro, jeśli mnie zechcą. Będę tu bez względu na to, czego ode mnie chcą. Wiesz, zamierzam to robić dalej. Jestem zdrowa ..Jeśli chcą, żebym tu był, będę gotowy przyjechać jutro, więc będę tutaj.

Lopez nazwał spór między nim a De Jesusem „nieporozumieniem”.

„Coś poza emocjami” – powiedziała Lopez. „Nie obchodzi mnie to. [about] Nic.”

Menedżer Mets Carlos Mendoza powiedział, że Lopez nie odniósł się jeszcze do swojego zachowania podczas spotkania z reporterami.

„Za każdym razem, gdy przechodzisz przez taki odcinek, chcesz zobaczyć emocje ze strony zawodników i wszystkich obecnych na stadionie” – powiedział Mendoza. „Ale to, co widzieliśmy dzisiaj w lobby, jest nie do przyjęcia. Zajmiemy się tym tutaj wewnętrznie”.

READ  Boeing 737 Max 9s: FAA zatwierdza ścieżkę powrotu uziemionego samolotu do służby

Shortstop Francisco Lindor zwołał spotkanie tylko dla zawodników, zwracając się do mediów, próbując odwrócić sytuację drużyny, zanim Mendoza przybędzie za późno.

Po tym, jak Dodgers wygrali serię trzech meczów, Mets, mający obecnie bilans 22-33, przesunęli się o 16 meczów z pierwszego miejsca w National League East i o sześć meczów z miejsca z dziką kartą. Przegrali siedem z ośmiu meczów i 13 z 16. Do kilku porażek zaliczały się ostatnio załamania w Bullpen, w tym trzy z Dodgersami w tym tygodniu.

Lindor powiedział, że spotkanie, które trwało ponad 30 minut, było dla graczy okazją do rozmowy i pociągnięcia siebie nawzajem do odpowiedzialności.

„To jest dobre dla wszystkich” – powiedział Lindor. „Wielu graczy zabrało głos. To wspaniale. Wiele wiedzy zostało porzucone. Teraz musimy tylko złożyć to w całość”.

Harmonogram mówi, że Metsom pozostało 107 meczów w sezonie zasadniczym, ale rzeczywistość jest taka, że ​​zespół ma dwa miesiące na przekonanie prezesa operacji baseballowych Davida Stearnsa, aby nie sprzedawał zawodników przed ostatecznym terminem handlu przypadającym na 30 lipca.

Stearns powiedział we wtorek, że ostateczny termin będzie „punktem zwrotnym w sezonie”. Pod koniec wieczoru Dodgers pokonali Metsów doubleheaderem. W środę pokonali ich ponownie, ponosząc najgorszą ze wszystkich porażkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *