Mets wymienia Miguela Castro z Yankees za Julie Rodriguez

Mets w obrocie Miguel Castro do Yankees Julie RodriguezA Według Joela Shermana z New York Post:. Jak zauważył Steve Adams z MLBTR, Rodriguez został podpisany jako wolny agent poza sezonem i dlatego nie kwalifikuje się do handlu przed 15 czerwca bez jego zgody. On i jego agent wyrazili tę zgodę w zamian za premię w wysokości 500 000 dolarów, która została zapłacona przez Mets w ramach tej umowy. (Świergot spinki do mankietów) Rodriguez reprezentuje Daniela Zio z Los Angeles Sports Management.

Jeśli chodzi o Mets, byli bardzo zatłoczeni, ulepszyli swój skład o polubienia Szpak MartA Mark Kanha A Eduardo Escobar. Dodali też Max Scherzer A Chris Bassett na zmianę i Adam Ottavino dla ich byka. Jednak jedynym obszarem na liście, który tak naprawdę nie został poruszony, był relief lewej ręki. Z Aaron Loeb Dołączając do Aniołów, jedynymi łapami z południa na liście byli kandydaci do rozpoczęcia rotacji. Klub dał mniejsze ligowe oferty weteranom takim jak Chasin Sharif A Alex Claudioale wyraźnie postrzegają Rodrigueza jako znaczące ulepszenie, opierając się na fakcie, że byli gotowi oddać Castro, aby go zdobyć.

Po dwóch sezonach w Phillies w 2016 i 2017 roku Rodriguez udał się za granicę, by zagrać w Chunichi Dragons of Nippon Professional Baseball. Po dwóch solidnych sezonach w Japonii Rodriguez był w stanie wrócić do Ameryki Północnej dzięki dwuletniej umowie z Rangers. W skróconym sezonie 2020 zebrał ERA 2,13 na 12 2/3 inningów. Wydawało się, że w zeszłym roku sprawy potoczyły się w złym kierunku, ponieważ jego ERA podskoczyła w lipcu do 5,93. Jednak Yankees wydawali się myśleć, że to mała próbka, ponieważ otrzymali ją w ramach Joey Gallo Handel. Po kompromisie radził sobie znacznie lepiej, z ERA 2,84 w 19 rundach w paski. Pod koniec sezonu klub odrzucił jego opcję za 3 miliony dolarów na rzecz wykupienia za 500 tysięcy dolarów, ale szybko zrezygnował z niego za 2 miliony pensji, oszczędzając 500 tysięcy dolarów. Dzięki tej wymianie i bonusowi za zrzeczenie się, Rodriguez odzyskał tę różnicę.

READ  Matt Ramos z Purdue przypiął trzykrotnego mistrza zapasów Spencera Lee w oszałamiającym zdenerwowaniu

Amerykanie najwyraźniej czuli, że zostało im wystarczająco dużo, by zerwać z Rodriguezem, biorąc pod uwagę istnienie… Andy Peralta A Lucas Luteggwraz z najbliższym Aroldis Chapman. Ze swojej strony otrzymują Miguel CastroZ poważaniem, Aymanie. Mimo, że ma zaledwie 27 lat, pojawił się w części siedmiu sezonów MLB w swojej karierze, spędzając czas z Blue Jays, Rockies, Orioles i Mets. Te dwa pierwsze sezony były nieco chwiejne, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że Castro miał wtedy zaledwie 20 i 21 lat. Jednak w ciągu ostatnich pięciu sezonów udowodnił, że jest dobrym zbawcą w lidze. Od początku sezonu 2017 wykonał 321 przejazdów z ERA 3,93. Jego wskaźnik strajków wyniósł tylko 14,6% w latach 2017-2018, ale wzrósł do 25,2% w ciągu ostatnich trzech kampanii. Chodzenie było problemem, ze średnią roczną 10-15% w każdym z ostatnich pięciu sezonów. On i Mets zgodzili się na pensję w wysokości 2,62 miliona dolarów za ten sezon, jego ostatni rok sędziowski, zanim trafił do wolnej agencji pod koniec tego roku. Dostanie się do mini-gry prowadzonej przez Chapmana, Jonathan LuizigaA Czad Zielony A Glina Holmes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *