Mężczyzna, który pozwał Gwyneth Paltrow, powiedział, że sprawa wypadku na nartach nie była tego warta

Aktualności

1 kwietnia 2023 | 4:33 rano

Emerytowany okulista, który bezskutecznie pozwał Gwyneth Paltrow w związku z wypadkiem na nartach w Utah w 2016 roku, powiedział, że pozew po prostu nie był tego wart.

Terry Sanderson, lat 76, powiedział, że nie powinien był zawracać sobie głowy wszczynaniem postępowania sądowego przeciwko założycielowi Goop, mówiąc Reporterzy poza salą sądową Był „bardzo rozczarowany” przegraną sprawy.

Zapytany, czy garnitur był tego wart, Sanderson odpowiedział bez ogródek: „Absolutnie nie”.

Mogło to nastąpić po tym, jak na sali sądowej wyemitowano dane osobowe z jego życia prywatnego, historii medycznej i zeznań jego córek i byłej dziewczyny.

„Wiedząc to teraz, nie” – powiedział, według A.S Wideo z Ekstra. „Żartuj ze mnie, jeśli chodzi o portale randkowe, prawda? To tak, jakbym miał być online na zawsze”.

Sanderson powiedział wcześniej, że pozew oznacza, że ​​​​„nigdy więcej nie wejdzie na inny serwis randkowy. Trudno jest pozwać celebrytę”.

W 2019 roku Paltrow został pozwany przez byłego okulistę za wypadek na nartach w Utah, w wyniku którego mężczyzna doznał wady mózgu.
Rick Bommer/POOL/EPA-EFE/Shutterstock

Lekarz pozwał Paltrowa w 2019 roku o 3,1 miliona dolarów, twierdząc, że wypadek w ośrodku narciarskim Deer Valley spowodował uszkodzenie mózgu i zniszczył jego relacje z innymi.

Po tym, jak sędzia oddalił jego wstępną skargę, Sanderson spłacił 300 000 dolarów.

Paltrow zakwestionowała 1 dolara – oprócz jej potencjalnych sześciocyfrowych opłat prawnych – które jury przyznało, ponieważ zgodzili się, że aktorka nie była odpowiedzialna za wypadek.

Sanderson powiedział wcześniej, że pozew oznacza, że ​​​​„nigdy więcej nie wejdzie na inny serwis randkowy. Trudno jest pozwać celebrytę”.
Obrazy Getty’ego

50-letnia aktorka uśmiechnęła się i pomachała do fotografów przed sądem, zwieńczając szalony ośmiodniowy proces, który trafił na pierwsze strony gazet na całym świecie dla zdobywców Oscara. Okulary Jeffreya Dahmera ona ma Notatki ze ściany.

READ  Ryan prezentuje żywego Reynoldsa w roli Deadpoola i Hugh Jackmana, któremu złamano nagrodę Emmy, aby odebrać nagrody Creative Arts Emmy Awards – ostateczny termin

Kiedy sędzia Kent Holmberg wydał w czwartek werdykt, zdobywczyni Oscara zachowała spokój, zanim pokazała subtelny uśmiech.

„Jesteśmy zadowoleni z wyniku i doceniamy zainteresowanie sędziego i ławy przysięgłych” – powiedział adwokat Paltrow, Steven Owens, w oświadczeniu przed salą sądową.

Paltrow zakwestionowała 1 dolara i opłaty prawne i wygrała po tym, jak ława przysięgłych uznała ją za nieodpowiedzialną za wypadek.
Rick Bommer/POOL/EPA-EFE/Shutterstock

„Gwyneth ma historię opowiadania się za tym, co słuszne, i ta sytuacja nie jest inna. Będzie nadal bronić tego, co słuszne” – dodał.

Przedstawiciele Paltrow również wydali oświadczenie w jej imieniu.

„Czułam, że zgoda na fałszywe twierdzenie zagraża mojej integralności” – powiedziała Paltrow. „Jestem zadowolony z wyniku i doceniam ciężką pracę sędziego Holmberga i ławy przysięgłych oraz dziękuję im za troskę w prowadzeniu tej sprawy”.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/04/01/man-who-sued-gwyneth-paltrow-says-ski-crash-case-was-not-worth-it/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site %20 przycisków

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *