Najgorszy dzień pamięci od 30 lat

W tym roku kasa fiskalna z okazji Dnia Pamięci nie będzie piknikiem

Na podstawie piątkowych liczb, George Miller Furiosa: Saga Mad Maxa Lub Film z Garfieldem W ciągu czterodniowego święta może zostać otwarty jedynie za kwotę od 31 do 33 milionów dolarów z 4035 kin, co będzie najgorszym otwarciem nr 1 od tego czasu w Dniu Pamięci. Kasper Zadebiutował kwotą 22,5 miliona dolarów prawie 30 lat temu w 1995 r. (i to nie jest skorygowane o inflację). Statystyka ta nie obejmuje roku 2020, kiedy w czasie pandemii kina były zamknięte.

Rywalizacja obu filmów jest bliższa, niż oczekiwano, ale większość konkurujących ze sobą studiów spodziewa się, że zwycięży Warner Bros. Furiosa Przed Sony i Alconem Garfielda film. Żaden z filmów nie został dobrze przyjęty przez publiczność, oba otrzymały ocenę B+ CinemaScore. Furiosa W piątek zarobił 10,2 miliona dolarów w 3804 kinach w porównaniu do 8,4 miliona dolarów Garfielda Z 4035 witryn. To niewielka luka, biorąc pod uwagę, że ten ostatni jest filmem familijnym.

Bez resztek, które mogłyby znacząco przyczynić się do wyjazdu z okazji Dnia Pamięci, dochody mogą osiągnąć jedynie 125 milionów dolarów, co stanowi najniższy wynik od dwóch dekad. Wyklucza to lata 2020 i 2021, kiedy pandemia wciąż szalała, choć Paramount Proszę o ciszę Kontynuacja mogła zostać otwarta za 57,1 miliona dolarów w wakacje 2021 roku.

Furiosaprequel, w którym Anya Taylor-Joy gra młodszą wersję postaci Charlize Theron w ostatnim filmie, miał kosztować od 40 do 45 milionów dolarów za czterodniowe wakacje, ale zamiast tego w najnowszym obrazie z letniego wydarzenia przedstawiono Weak in the jego wydanie (wyjątkiem jest Królestwo Planety Małp). Mad Max: Na drodze gniewu Został otwarty z trzydniowym dochodem w wysokości 45,4 miliona dolarów.

READ  Fallout został przedłużony na drugi sezon na Amazonie

W innych miejscach Angel Studios nadal próbuje naśladować niesamowity sukces, jaki odniósł zeszłego lata Głos wolności, ale jak dotąd nie zbliżył się do tego. W najbliższy weekend premiera filmu Faith Next Door Wizjaco w ciągu czterech dni mogłoby zarobić zaledwie 4 miliony dolarów w 2100 kinach i zająć siódme miejsce.

Po raz kolejny w pierwszej piątce Jeśli Utrzymuje się na trzecim miejscu w swoim drugim występie z szacunkową kwotą brutto w wysokości 20,7 USD w ciągu czterech dni w 4068 lokalizacjach. Wartość brutto zdjęcia rodzinnego, szacowana na 16 milionów dolarów za trzy dni, spadła o 53 procent, co jest dobrym wskaźnikiem, biorąc pod uwagę, że konkuruje z innymi firmami. Garfielda Dla rodzin. To dobra wiadomość dla Paramount, reżysera Johna Krasińskiego i gwiazdy Ryana Reynoldsa po miękkim otwarciu.

Królestwo Planety MałpOczekuje się, że film Disneya i XX wieku, który będzie wyświetlany w 3550 kinach, zajmie czwarte miejsce z szacunkową kwotą od 15,5 do 16 milionów dolarów.

Chociaż jest już dostępny do wypożyczenia w płatnym serwisie VOD, Kozioł ofiarnyŁączna suma 5,7 miliona dolarów oznacza spadek o zaledwie 32 procent. Oczekuje się, że w ciągu czterech dni główna piątka Ryana Goslinga i Emily Blunt znajdzie się w pierwszej piątce z kwotą 7,3 miliona dolarów z 2955 lokalizacji.

Maj był trudnym początkiem sezonu letniego, a sprzedaż biletów wciąż borykała się z trudnościami związanymi z przełożeniem premiery dużych tytułów z powodu zeszłorocznych strajków pracowników. Marvel Studios zazwyczaj rozpoczyna lato w pierwszy weekend maja hitem superbohaterskim, a w tym roku miało to nastąpić Wolverine z Deadpoola. Jednak Marvel i Disney byli zmuszeni przełożyć produkcję filmu – którego produkcja musiała zostać wstrzymana z powodu strajku SAG-AFTRA – o prawie trzy miesiące, do 26 lipca.

25 maja, 9:45: We wcześniejszej wersji tej historii podano, że minęło 40 lat od premiery filmu nr 1 w Dniu Pamięci w bardzo skromnym nastroju. THR Przepraszam za błąd.

READ  Trzy znaki zodiaku z najlepszymi horoskopami od czwartku 2 czerwca 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *