Mike Tomlin składa hołd Franco Harrisowi po tym, jak Steelers pokonali RaidersGetty Images

Steelers i NFL planowali już świętować 50. rocznicę nieskazitelnego przyjęcia w sobotę wieczorem, ale wczorajszy mecz nabrał szczególnego znaczenia, gdy legenda Steelers, Franco Harris, zmarł zaledwie kilka dni wcześniej. Trener Steelers Mike Tomlin powiedział później, że mecz miał szczególne znaczenie.

Tomlin, który nosi koszulkę Harrisa nr 32, powiedział, że on i jego zawodnicy wiedzą, jakie mają szczęście, grając dla franczyzy, którą Harris pomógł zbudować.

„Mieliśmy dziś okazję być częścią historii Steelera” – powiedział Tomlin. „Nie traktujemy tego lekko. Doceniamy grunt postawiony przez tych, którzy byli przed nami, takich jak ten facet, którego koszulkę noszę tutaj. Cieszymy się owocami ich pracy każdego dnia. Tylko pod względem poziomu oczekiwań tutaj w Pittsburghu, relacje, które mamy z naszymi fanami. Chcieliśmy po prostu uhonorować jego, jego kolegów z drużyny i wszystkich mężczyzn, którzy byli przed nami i którzy stworzyli czerń i złoto, czym jest.

Sezon Steelersów nie był wspaniały, ale ich zwycięstwo podczas wielkiego wieczoru było czymś, co fani Steelersów zawsze mogli cenić i z czego Harris byłby dumny.READ  Donna Kelsey została pierwszą mamą, której dwóch synów grało przeciwko sobie w Super Bowl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *