Miley Cyrus otwarcie opowiada o swojej skomplikowanej relacji z ojcem, Billym Rayem Cyrusem

Miley Cyrus coraz szczerze opowiada o swoim związku z rodzicami, Billym Rayem Cyrusem i Tish Cyrus.

Wśród niedawnych plotek o jej rozstaniu z ojcem, zdobywczyni nagrody Grammy piosenkarka została zapytana w nowym odcinku serialu Netflix Davida Lettermana Mojego następnego gościa nie trzeba przedstawiać Gdyby uważała Billy’ego Raya za swojego bohatera.

„Szczerze mówiąc, moja mama jest moją bohaterką” – odpowiedziała Miley, po czym szczegółowo wyjaśniła, dlaczego czuje się „wdzięczna” swojemu ojcu, który zyskał sławę dzięki coverowi „Achy Breaky Heart” w 1992 roku. Później zagrali w duecie ojciec-córka w programie Disney Channel Hannę Montanę Od 2006 do 2011 roku.

„Ma związek i stąpa po ziemi z rzeczywistością i naturą i zawsze tak było, nawet gdy był bardzo sławny” – powiedziała. „Jestem wdzięczny, że mogłem go obserwować przede mną. Prawie dał mi tę mapę. Jest tam mapa tego, co robić, a czego nie, i on poprowadził mnie w obu przypadkach”.

Piosenkarka „Flowers” ​​wyjaśniła później nadawcy, w jaki sposób każdy z jej rodziców w „różny” sposób przyczynił się do jej sukcesu, zaznaczając, że „w rzeczywistości nie można ich zważyć na tej samej wadze”.

„Wiem, że gdyby nie mój tata, to znaczy nie tylko dosłownie nie siedziałabym na tym krześle, ale nie istniałabym, ale też nie istniałaby, kim jestem jako osoba, nie istniałaby” – Miley powiedziała. „Zawsze sprawiał, że czułam się bezpieczniej we własnym umyśle, ponieważ jesteśmy bardzo podobni w naszych poglądach. Dlatego myślę, że wiele z jego spojrzenia na rzeczywistość i życie odziedziczyłam po nim, bardziej niż to, kim byłam. wychowany – co tak naprawdę wychowała mnie moja matka.”

Najnowsze oświadczenia artystki „Used To Be Young” pojawiają się wśród plotek o konfliktach rodzinnych, które rzekomo rozpoczęły się po tym, jak Tish złożyła pozew o rozwód z Billym Rayem w kwietniu 2022 r. Tish wyszła za mąż za Dominica Purcella w sierpniu 2023 r., a Billy Ray ożenił się z Fayrouzem. W październiku 2023 r. Jednak piosenkarka country Powiedziało W zeszłym miesiącu złożyła pozew o rozwód z Virusem, którego prawdziwe nazwisko brzmi Johanna Rose Hodges, powołując się na różnice nie do pogodzenia i niewłaściwe zachowanie małżeńskie w dokumentach sądowych.

READ  Lisa Manobal z Blackpink zadebiutuje w trzecim sezonie The White Lotus

Pogłoski o rozłamie między rodziną Cyrusów nasiliły się dopiero w lutym, kiedy Miley zauważalnie wykluczyła ojca z przemowy o przyjęciu do nagrody Grammy w kategorii Płyta Roku. „Wydaje mi się, że nikogo nie zapomniałam” – powiedziała piosenkarka po wyrażeniu uznania dla swojej matki i starszej siostry Brandi.

W pewnym momencie Letterman wywołał plotki, bezpośrednio pytając Miley: „Nie ma tu żadnej separacji z twoim tatą, to po prostu sposób, w jaki to rozgrywasz?”

„Tak” – powiedziała piosenkarka „Wrecking Ball”. „Myślę, że najpiękniejsze jest to, że moi rodzice służyli swoim dzieciom i wiem o tym. Moi rodzice służyli nam i wiele dla nas poświęcili. Wszystko, o czym marzyliśmy, stało się możliwe”.

Miley opowiedziała także o obecnej sytuacji między nią a rodzicami po tym, jak została zapytana, czy „jest mało prawdopodobne, aby oboje rodzice mieli równą rolę w Twoim życiu”. [since] Czy jedno lub drugie będzie zawsze bliżej w miarę rozwoju sytuacji?

„To naprawdę nie tylko bliskość” – wyjaśniła. „Myślę, że to ta umiejętność, że moja mama dorastała w całkowicie pięknej, zdrowej rodzinie. W rzeczywistości moja mama została adoptowana, więc moja mama została wybrana. Jej rodzice nie mogli mieć dzieci, więc chcieli jej bardziej niż czegokolwiek innego świat. Więc moja mama przyszła na ten świat. Była chciana, kochana i dana jej najpiękniejsze życie. Moja babcia nie tylko ją rozpieszczała, ale rozpieszczała mnie całkowicie. Mój ojciec tego nie miał.

Miley szczegółowo opisał różnice w dzieciństwie Billy’ego Raya.

„Mój tata został wychowany w bardzo biedny sposób, w bardzo małym miasteczku” – kontynuowała piosenkarka „Party in the USA”. „Jego rodzice rozwiedli się, gdy był bardzo młody. Mój ojciec miał bardzo trudne dzieciństwo, a właściwie moje dzieciństwo – to znaczy moglibyśmy dalej rozmawiać o trudnych czasach i zmaganiach; no wiesz, oddawania moich prac domowych i uczeniu się moich linie były trudne – ale miałem jedzenie i miałem Miłość, dorastałem w dużym, pięknym domu, a mój ojciec tego nie miał, więc mam wiele współczucia i empatii dla jego dzieciństwa, co oczywiście przekształciło się w stworzenie człowiekiem, jakim jest teraz, którego tak bardzo kocham.

READ  Mandalorianin i Grogu: zapowiedziano nowy film z serii Gwiezdne Wojny | Gwiezdne Wojny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *