Milionerka Shark Tank Barbara Corcoran ujawnia „siedem prostych słów”, które pomogły jej stać się „znacznie milszą osobą”

Napisane przez Nova M. Bagamonte dla Dailymail.Com

18:13 06 lutego 2024, aktualizacja 19:40 06 lutego 2024

Milionerka Shark Tank Barbara Corcoran ujawniła „siedem prostych słów”, które uczyniły ją milszą osobą.

74-letnia przedsiębiorczyni na TikToku przekazała swoim 1,1 milionom obserwujących zdanie, które nie tylko poprawiło jej perspektywy, ale także pomogło jej osiągnąć większy sukces.

Inwestor, którego majątek szacuje się obecnie na około 100 milionów dolarów, podkreślił, jak ważne jest „pozwolenie komuś odejść”.

Jednak komentarze widzów były mocno podzielone.

Milionerka Shark Tank Barbara Corcoran ujawniła „siedem prostych słów”, które uczyniły ją milszą osobą
Milionerka Shark Tank Barbara Corcoran ujawniła „siedem prostych słów”, które uczyniły ją milszą osobą
74-letnia przedsiębiorczyni na TikToku przekazała swoim 1,1 milionom obserwujących zdanie, które nie tylko poprawiło jej perspektywy, ale także pomogło jej osiągnąć większy sukces.

W klipie, który Barbara nagrała podczas wykonywania makijażu, zdradziła całą historię.

„Czekałam przy ladzie Bloomingdale z moim bratem T, próbując zapłacić za tubkę tuszu do rzęs.

„Z tego, co widziałem, pani za ladą nie miała zamiaru nam pomagać i nie nawiązała kontaktu wzrokowego”.

Prezenterka telewizyjna powiedziała, że ​​zapytała bezpośrednio pracownicę, czy może zapłacić za produkt, ale ponownie została zignorowana.

Kontynuowała: „Nawet teraz byłam zła. Chciałam dać jej znać, co myślę.

„Nigdy nie byłam dobra w tolerowaniu kogoś, kto nie wykonuje swojej pracy”.

Wtedy wkroczył brat Barbary i wypowiedział zdanie, które zmieniło jej całe spojrzenie na życie.

„Wtedy mój brat położył swoją rękę na mojej i powiedział: «Barbaro, obejmij ją»” – wspomina, po czym wyjawił siedem zmieniających życie słów, które do niej powiedział: „Uważaj, że daje z siebie wszystko”.

Potentat biznesowy dodał: „Następnie powiedział:”Nie masz pojęcia, z czym się mierzyłeś, zanim poszedłeś dziś rano do pracy. Jak wygląda jej życie? Co jest na jej talerzu?

Inwestor, którego majątek szacuje się obecnie na około 100 milionów dolarów, podkreślił, jak ważne jest „pozwolenie komuś odejść”.
Pod klipem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy, a wielu jej obserwujących wyraziło swoje uznanie za rady

„Z czym musi sobie radzić każdego dnia. Pamiętaj, że ta dama stara się, jak może.

„Często wracam do tych cennych słów i mam nadzieję, że i Tobie pomogą” – podsumowała Barbara.

READ  Kolekcja Cowabunga obejmuje 13 zabawek Wojownicze Żółwie Ninja

Pod klipem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy, a wiele z nich… Obserwujący doceniają tę radę.

„To mogłoby zmienić świat, gdybyśmy wszyscy to zrobili” – napisała jedna z osób.

Inna osoba dodała: „Przypominam sobie, żeby powiedzieć: «Daj im korzyść w postaci wątpliwości»”. Zmieniająca życie rozmowa telefoniczna mogła właśnie się zakończyć.

„Muszę to słyszeć częściej”. To prawda, że ​​nie wiemy, z czym ludzie mają do czynienia. „Trudno o współczucie” – napisała trzecia osoba.

Czwarta osoba skomentowała: „Cały czas praktykuję tę myśl i zawsze przekazuję ją innym. Twój brat jest bardzo empatyczny”.

Jedna z osób napisała: „Twoje filmy pod wieloma względami dają mi nadzieję na przyszłość. Dziękuję!”

„Dlaczego to sprawiło, że chciało mi się płakać?” Dodała kolejna osoba.

Inny obserwator napisał: „Jako pracownik sklepu spożywczego, który ma z tym na co dzień do czynienia, dziękuję. To dla mnie także dobre przypomnienie, gdy mam do czynienia z niesfornymi klientami”.

Barbara przyznała w nagraniu, że „była wściekła i chciała dać”. [the worker] kawałek [her] „Jej umysł”, ale jej brat położył rękę na jej dłoni i zaoferował jej nową perspektywę, mówiąc: „Barbaro, trzymaj się jej. Uważaj, że robi wszystko, co może”.
Ale innym obserwatorom nie podobało się to, jak napisała jedna z osób: „To prawda, że ​​zawsze mnie uczono: «Zostaw życie osobiste za drzwiami», kiedy idziesz do pracy”. Dlatego życie osobiste nie powinno kolidować z życiem zawodowym.

Ale inni obserwatorzy nie byli pod takim wrażeniem.

„To prawda, że ​​zawsze mnie uczono: ‚Zostaw życie osobiste za drzwiami’, gdy idziesz do pracy” – napisała jedna z osób. Dlatego życie osobiste nie powinno kolidować z życiem zawodowym.

Kolejna osoba dodała: Nie ma mowy! Kiedy jesteś w pracy, zostawiasz wszystko na zewnątrz, kiedy wchodzisz do drzwi. Świetna obsługa klienta przywraca klientom okres.

Trzecia osoba skomentowała: „Wiem, całkowicie rozumiem, co mówisz, ale masz robotę do wykonania, pokonaj ją, przełknij to, poczekaj na koniec zmiany i wtedy się tym zajmij”.

„Nie ma jeszcze powodu, abym była niegrzeczna wobec Ciebie lub innego klienta. Może będziesz w stanie pomóc jej wyjść z trudnej sytuacji” – napisała czwarta osoba.

Jeden z nich dodał: Nie, na Boga. To straszna rada. przepraszam ale nie. W dzisiejszych czasach ludzie nie chcą wykonywać swojej pracy, bo na to zasługują, i narzekają.

READ  Pierwsze rozszerzenie Cyberpunk 2077 ukaże się w 2023 roku

To nie pierwszy raz, kiedy Barbara udostępnia swoim obserwującym przydatne rekomendacje.

Już wcześniej oferowałem wskazówki NA Jak zdobyć pracę pomimo „dyskryminacji ze względu na wiek” A także ujawniła zwodniczą sztuczkę, do której przywykła Jej firma została sprzedana za 66 milionów dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *