Minecraft przedstawia teraz hołd dla Technoblade

30 czerwca Minecraft Streamer i YouTuber Alex aka Technoblade zmarli na raka w wieku 23 lat. I napłynęły zaszczyty, w tym od samego dewelopera Mojanga – który również dodał bardziej subtelny, ale słodki pomnik do streamerów w samym Minecrafcie.

Jak zauważył wyciek Fortnite Święty Mikołaj „iFireMonkey” Ricky Udostępnianie na Twitterze, obraz nagłówka w programie uruchamiającym Minecrafta został nieznacznie zmieniony od tego czasu Smutna śmierć Technoblade Czwartek. Zawsze była świnia W prawym górnym rogu obrazu gracza, ale świnia ma teraz koronę – co było tak Awatar Technoostrzaczy to w Minecrafcie, czy gdziekolwiek indziej online.

Technoblad Minecraft był emitowany od około 2013 roku i był dobrze znany ze swoich turniejów i wyzwań PvP, z filmami przedstawiającymi ostre pobicia Minecrafta. Z kontrolerem kierownicy.

Mojang opublikował również bardziej bezpośrednią wiadomość powitalną na swoim koncie Minecrafta, wyrażając, jak „smutny” jest zespół po śmierci Technoblade.

„On tak wiele znaczył dla naszej społeczności i przyniósł tyle radości” – czytamy w liście. „Będziemy za nim bardzo tęsknić.”

READ  Quidditch ogłasza zmianę nazwy wśród wrzawy wokół autorki „Harry'ego Pottera” J.K. Rowling

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *