Miód pitny: 2023 Pittsburgh Steelers Draft Parade

Przeszliśmy przez większość okresu wolnej agencji. Załoga Steelers jest obecnie na najlepszej drodze do zajęcia wszystkich czołowych miejsc i bliższego przyjrzenia się klasie debiutantów. Omar Khan odcisnął swoje piętno na swoim pierwszym pełnym sezonie jako dyrektor generalny. Wciąż jednak były luki do wypełnienia i pomyślałem, że nadejdzie moja kolej, aby po raz pierwszy sprawdzić, jak potoczy się projekt.

Nie spodziewam się żadnych transakcji w tym wydaniu, ale spodziewam się, że nowy system trochę się zmieni. Osobiście uważam, że w tym drafcie nie ma zbyt wielu graczy rozstawionych w pierwszej rundzie, więc spadek może być możliwy. Poza tym myślę, że większość z nas ma nadzieję, że Steelers dodadzą jednego lub dwóch dodatkowych typów, aby wypełnić luki. Myślę, że głębsza część tego draftu dotyczy graczy, którzy zapewnią głębię składowi NFL i nie będą liczeni jako starterzy na starcie.

Runda 1 (nr 17 ogólnie): Broderick Jones OT Georgia 6053311

Analiza: Od samego początku jest to myślenie życzeniowe, ale róbmy to. Steelers mają obecnie tylko trzy walki w swoim składzie, więc pozycja jest bardzo potrzebna. Jones nie jest gotowym produktem, ale to dobrze. Nie będzie musiał zaczynać pierwszego roku, a trener linii ofensywnej Pat Meyer może potrzebować roku, aby go ukształtować.

Jones jest wysportowany, wysoki i skończy 22 lata dopiero w maju. Jeśli masz zostać wybrany w pierwszej rundzie, powinien to być ktoś, kto zdecydowanie może grać lewym atakiem, jeśli nie obydwoma atakami punktowymi. Dan Moore Jr. i Chukuma Okorafor mają kontrakty do 2024 roku. Jones może ich zmusić, by zajęli miejsce startowe.

plik Jonesa

Inni widzieli: Brian Pressey DL Clemson, Duent Banks CB Maryland, Brian Branch S Alabama

READ  Transkrypcje pokazują, że były gubernator Missisipi pomógł Brettowi Favre'owi zdobyć pieniądze z opieki społecznej na uniwersytecki stadion do siatkówki

Druga runda (nr 32 ogólnie): Mazi Smith DT Michigan 6030323

Analiza: W ciągu ostatnich kilku lat obrona nie spełniała standardów, jakich byśmy sobie życzyli. Steelers zwrócili Larry’ego Ogunjobi, co było właściwym posunięciem. Dobrze grał w zeszłym roku. Tyson Alo miał problemy w zeszłym roku i nie oczekuje się powrotu. Chris Wormley wraca do zdrowia po kontuzji kolana. Może też nie wrócić. Steelers potrzebują silnego ciała w środku, aby uzupełnić i wyprzeć Montraviusa Adamsa na końcu.

Smith jest szybki i wysportowany i może kontrolować blokujących w środku obrony, z siłą swojej ręki. Szarża podania nie jest jeszcze w pełni rozwinięta, ale jeśli uda mu się poprawić swoją szybkość strzelania, powinien zobaczyć poprawę.

plik Smitha

Inni widzieli: Kelly Ringo CB Georgia, Darnell Washington TE Georgia, Drew Sanders LB Arkansas

Druga runda (nr 49 w sumie): Anthony Johnson Jr. Iowa State 6000205

Analiza: Niektórzy myśleli, że Terrell Edmonds może ponownie podpisać kontrakt, ale podpisał kontrakt z Philadelphia Eagles. Stwarza to potrzebę sporządzenia projektu bezpieczeństwa, jeśli nie można podpisać weteranów. Johnson jest byłym obrońcą, który jest wystarczająco wysportowany, aby grać w automacie i ma siłę fizyczną, aby grać w polu karnym. Jest graczem zjazdowym z zamiłowaniem do uderzania ludzi.

Steelers okazali duże zainteresowanie podczas Iowa Pro Day, w którym uczestniczyli Mike Tomlin, Omar Khan i Trell Austin. Austin Johnson trochę poćwiczył i defensywny obrońca doszedł do wniosku, że zespół postrzega go jako defensywnego obrońcę.

Inni widzieli: Jack Campbell LB Iowa, Tully Toypoloto Edge USC, Clark Phillips CB Utah

Runda 3 (#80 ogólnie): Dorian Williams LB Tolan 6010228

Analiza: Pozbycie się starego i nowego. Ten skład pozycji został całkowicie odnowiony, a Steelers sprowadzili Ellandona Robertsa i Cole’a Holcomba w celu ich ostatnich prób naprawienia sytuacji. Wszyscy możemy mieć nadzieję, że Roberts i Holcombe poprawią się, ale Steelers muszą również dodać trochę młodości i szybkości do grupy.

READ  Podsumowanie gry Mets vs Citizens – 7 kwietnia 2022 r.

Williams to kolejny gracz, którym Steelers wykazali zainteresowanie podczas turnieju Pro Day. Nowy trener linebackerów, Aaron Curry, był w Tulane, aby obserwować, a ścieżki tych dwóch mężczyzn spotkały się już wcześniej. Z zegarem 4,49 w Combine, Williams ma szybkość, której potrzebuje ta grupa i projektuje jako pomocnik Macka. Może grać za weteranami i doskonalić swoją grę jako debiutant.

plik Williamsa

Inni widzieli: Darius Rush CB Karolina Południowa, Byron Young EDGE Tennessee, Jayden Reed WR Stan Michigan

Runda 4 (nr 120 w sumie): Luke Schoonmaker TE Michigan 6052251

Analiza: Zach Gentry pozostaje niepodpisany, a Steelers potrzebują numer dwa tight end, który może go zablokować. Pat Freiermuth i Connor Heyward nie są doskonałymi blokerami, ale wciąż mają pole do rozwoju. Po sukcesie w drugiej połowie ubiegłego roku możemy spodziewać się kolejnych występów w ataku tight end. Użycie ciasnych zestawów końcowych podwoiło się po tygodniu pożegnania; Trzy ciasne sety wzrosły z 8 do 29 w drugiej połowie sezonu.

Steelers wybrali Gentry z Michigan w 2019 roku, więc dlaczego nie wrócić tam po bardziej atletyczną wersję? Schoonmaker może być tym, w co mieli nadzieję, że Parowie się rozwiną. Schoonmaker jest bardzo skutecznym blokerem, który rozumie ustawienie i jest bardzo agresywny w swoich rękach. Jako odbiorca wierzę, że najlepsze jeszcze przed nami.

Profil Schoonmakera

Inni widzieli: Clayton Tune QB Houston Habakuk Baldonado EDGE Pittsburgh Puka Nacua WR BYU

Runda 7 (nr 234 w sumie): Williams Fuhuko Edge, stan San Jose 6040276

Analiza: Od jakiegoś czasu brakuje głębi za TJ Wattem i Alexem Hightowerem. Steelers nie potrzebują supergwiazdy, tylko kogoś, kto może być pomocny w biegu i dodać wysokiej jakości pośpiechu, gdy początkujący potrzebują przerwy. Wydaje się, że monitorują pośpiech podań podczas procesu draftu i mogą wziąć go wcześniej.

READ  Jaki byłby skutek obniżenia ratingu, gdyby Red Sox handlowali wewnętrznie Xanderem Bogaertsem?

Fehoko ważył 13 funtów więcej w Kombinacie niż jego podana waga. Po sezonie leczył kontuzję kolana, więc może to był powód. Jest wystarczająco twardy, aby poradzić sobie z biegiem, ma dobre uderzenie i zanotował dziewięć worków w zeszłym roku jako Obrońca Roku w Mountain West.

Profil Fehoko

Inni widzieli: Carrington Valentine CB Kentucky, Jadon Haselwood WR Arkansas, Lonnie Phelps EDGE Kansas

Runda 7 (nr 241 w sumie): Cory Durden DL NC State 6042292

Analiza: Steelers mają długą historię bycia defensywnym liniowym w późnych fazach draftu. Szukają graczy, którzy pasują do formy fizycznej, którą mogą spróbować zmienić w rotacyjnego obrońcę. Zamierzam dźgnąć gracza, o którym niewiele wiem.

Durden grał w NFLPA Bowl, a jego rozmiar i wzrost (ramiona mają 34,5 cala) pasowały mu jako defensywny koniec w schemacie Pittsburgha. Po przeprowadzeniu małego rozeznania, rozpoczął karierę zawodową w Florida State, po czym przeniósł się do NC State i grał w górę iw dół linii defensywnej. W swojej karierze miał łącznie 20 wślizgów za przegraną i 11 worków.

Inni widzieli: Miles Brooks CB Louisiana Tech, Jacob Copeland WR Maryland, Mark Evans II OT Arkansas Pine Bluff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *