MLB uruchamia nową aplikację na Apple Vision Pro

Major League Baseball zaprezentowało nową aplikację MLB dla Apple Vision Pro, która pozwoli fanom dostosować sposób oglądania i cieszyć się baseballem jak nigdy dotąd.

Oglądając mecz w aplikacji MLB na Apple Vision Pro, nowym, rewolucyjnym, przestrzennym komputerze Apple zaprojektowanym z myślą o płynnym łączeniu treści cyfrowych ze światem fizycznym, użytkownicy mogą wejść do w pełni wciągającego środowiska oglądania 3D z interaktywnymi statystykami i rozgrywką. Oraz inne funkcje, w pełni kontrolowane przez użytkownika, w tym ulepszone wizualizacje danych obsługiwane przez Statcast.

Nowa aplikacja MLB na Apple Vision Pro pozwala także użytkownikom przenieść swoje wrażenia z oglądania na cyfrowo renderowany stadion MLB, symulując wrażenia z oglądania na tablicy wideo stadionu. Dodatkowo fani mogą interakować przestrzennie z aplikacją MLB na Apple Vision Pro, korzystając jednocześnie z innych aplikacji.

„Fani baseballu chcą jak najgłębiej nawiązać kontakt ze swoimi ulubionymi drużynami i graczami — Apple Vision Pro daje nam zupełnie nowy sposób zapewniania fanom narodowej rozrywki w ich własnej przestrzeni, niezależnie od tego, gdzie się znajdują, i zapewnia wspaniałe wrażenia ”, powiedział Noah Garden, zastępca komisarza MLB ds. biznesu i mediów. : „Głębia, klarowność i dźwięk.” „Dzięki niesamowitej pomysłowości Apple i naszemu niezwykle utalentowanemu personelowi MLB fani mogą przekształcić swoją przestrzeń w boisko pierwszej ligi i otoczyć się bogate doświadczenie przestrzenne, które było wcześniej niemożliwe, a wszystko to przy bardziej wciągających wrażeniach wizualnych.”

Po premierze aplikacja MLB na Apple Vision Pro zapewni fanom nieograniczony dostęp do pierwszego meczu World Series 2023 pomiędzy Rangersami a D-backami, klasycznego meczu składającego się z 11 rund, który przygotował grunt pod pięciomeczowy Fall Classic w Teksasie zwycięstwo nad Arizoną.

„Innowacje technologiczne są sercem Major League Baseball” – powiedział Garden. „Od dziesięcioleci rozwijamy transmisje sportowe, aby uczynić naszych fanów lepszymi – od pierwszych meczów w radiu, transmisji, telewizji kablowej i satelitarnej po transmisje na żywo i uruchomienie sieci MLB. Jeśli fani baseballu będą kiedykolwiek mieli okazję cieszyć się naszym sportem na dowolnej platformie, tego potrzebujemy. Jesteśmy obecni, gdzie możemy dostarczać wyjątkowe doświadczenia związane z opowiadaniem historii. Będziemy kontynuować to podejście, aby stale spełniać potrzeby naszych odbiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *