Młody aktor Anthony Starr aresztowany za napaść w Hiszpanii – termin

Anthony Gwiazdaktóry gra Homelandera w serialu o superbohaterach firmy Amazon chłopcyPodobno zaatakował mężczyznę podczas pobytu w Alicante, Hiszpania. według Hiszpańska gazeta El País, aktor wdał się w bójkę w barze o 2 w nocy w środę, a później został aresztowany. Noc spędził w więzieniu.

Gwiazda w Alicante strzelanie Film akcji i thriller w reżyserii Guy Ritchie W roli głównej Jake Gyllenhaal.

Drugi mężczyzna w walce, 21-letni wenezuelski kucharz, Pathuel Araujo, Powiedziało Powiedział policji, że Starr był „zbyt pijany” i „uderzał i popychał” innych. Słowa, a następnie ciosy zostały rzekomo zamienione między nimi dwoma, podczas których Starr rzekomo uderzył Araujo szklanką, powodując ranę nad okiem Wenezueli, która później wymagała czterech szwów.

Araujo, który powiedział lokalnej gazecie, że nie rozpoznał aktora, twierdzi, że po początkowej kłótni Starr powiedział: „Nie wiesz, z kim zadzierałeś. Nie będziesz wiedział, kim jestem i co zrobiłem”.

Obaj zostali ponownie pobici na zewnątrz, zanim przyjechała policja i aresztowała Starra.

sezon 3 z chłopcy Jest zapakowany, więc problemy prawne Starra na razie nie wpłyną na ten program. Amazon jeszcze nie odebrał czwartego sezonu serialu.

Upłynął termin przedstawiciela Starr i ta historia zostanie zaktualizowana o każdą odpowiedź.

READ  Podsumowanie finału 11. sezonu The Masked Singer: ujawniono zwycięzcę i wicemistrza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *