Modern Warfare 3 pojawi się w tym miesiącu w ramach usługi Xbox Game Pass

Microsoft ma zamiar wypuścić Call of Duty: Modern Warfare 3 w ramach Xbox Game Pass jeszcze w tym miesiącu.

Call of Duty 2023 będzie pierwszą ze starszych gier Call of Duty dostępnych w ramach Xbox Game Pass. Gra stworzona przez Sledgehammer Games zebrała ogólnie pozytywne recenzje od społeczności, jednak krytycy uznali, że zawartość przeznaczona dla jednego gracza jest zbyt krótka i pozbawiona blasku.

Wiadomo, że ogłoszenie może nastąpić jeszcze dzisiaj i przypuszcza się, że taki był pierwotny plan podwyżki i zmiany cen usługi Xbox Game Pass. Cena usługi abonamentowej wzrosła w niektórych regionach nawet o 25%.

Od 10 lipca ceny subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate wzrosną z 16,99 dolarów do 19,99 dolarów miesięcznie, co oznacza wzrost o 3 dolarów. Subskrypcje PC Game Pass wzrosną z 9,99 USD do 11,99 USD miesięcznie i nadal będą zapewniać dostęp do premier pierwszego dnia.

Insider Gaming nie było w stanie zweryfikować dokładnej daty premiery do czasu wydania prasy, ale kilka źródeł wskazywało, że będzie to druga połowa tego miesiąca. W zeszłym tygodniu pojawiło się kilka nowych twierdzeń, że starsze gry Activision zaczną pojawiać się w usłudze subskrypcji jeszcze w tym miesiącu, w tym Crash Bandicoot N.Sane Trilogy.

Czy cieszysz się, że Modern Warfare 3 jest już dostępny w ramach Xbox Game Pass? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej!


Aby uzyskać więcej informacji na temat Insider Gaming, przeczytaj o tworzeniu BioShock 4 i Subskrybuj nasz kanał YouTube Aby uzyskać ekskluzywne treści.

READ  Nowy wyciek Apple ujawnia niespodziankę podczas premiery iPhone’a 14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *