Amazon Kindle nie może pobierać książek z powodu awarii usługi

Trwająca przerwa w świadczeniu usług uniemożliwia użytkownikom Amazon Kindle pobieranie nowych i wcześniej zakupionych książek na swoje e-czytniki. Według Moderatorzy odpowiadają użytkownikom Po zgłoszeniu problemu na forach wsparcia Amazon firma dowiedziała się o problemie i „obecnie pracuje nad jego rozwiązaniem”. Próba innych kroków w celu rozwiązania problemu, takich jak zresetowanie urządzenia, nie rozwiązała problemów, więc użytkownicy mogą chwilowo poczekać, aż problem zostanie rozwiązany.

Dobry czytnik e-booków Amazon zgłosił problem w środę, powołując się na odpowiedź wsparcia Amazona, w której stwierdził, że jest to wynik „problemów z serwerem” i że „minie co najmniej 48 godzin, zanim e-booki zaczną się ponownie pobierać, ale może to potrwać dłużej”.

krawędź Skontaktowaliśmy się z Amazonem, aby uzyskać szczegółowe informacje, i zaktualizujemy ten post, jeśli odkryjemy dodatkowe szczegóły.

Użytkownicy włączeni Reddit udostępnia podobne problemy Z Kindle’ami i nie tylko Fora wsparcia AmazonaIstnieje wiele raportów, że urządzenia Kindle mogą pobierać tylko tytuły książek i okładki, zanim wskaźnik postępu zatrzyma się na 1%. Wygląda na to, że awaria wpływa również na książki, które użytkownicy próbują pobrać z Overdrive na swoje urządzenia Kindle za pomocą Libby. Nie ma to jednak wpływu na pobieranie książek do aplikacji Amazon Kindle na iOS i Androida.

To najnowsze wydanie pojawia się po tygodniu kilku wydań Kindle Użytkownicy na Reddicie Użytkownicy zgłosili problem z funkcją Amazon „Wyślij do Kindle”, która umożliwia przesyłanie e-booków i dokumentów do czytników elektronicznych bez konieczności podłączania ich do komputera. Niektórzy użytkownicy otrzymali komunikaty o błędach informujące, że ich pliki „nie mogły zostać dostarczone z powodu błędu usługi”, podczas gdy inni użytkownicy wątku na początku tego tygodnia nadal mieli problemy z usługą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *