Mortal Kombat 1: Homelander, Peacemaker, Li Mei i nie tylko na Comic-Conie w San Diego

Po wielu przeciekach i plotkach NetherRealm Studios w końcu potwierdziło, że Homelander i Peacemaker pojawią się w Mortal Kombat 1 jako goście specjalni. Dołącza do nich Omni-Man, bohater Image Comics stworzony przez Roberta Kirkmana, który również zagrał w Invincible, oraz powracające postacie z Mortal Kombat: Quan Chi, Ermac, Takeda, Li Mei, Tanya i Baraka.

NetherRealm Studios ujawniło nowe dodatki do Mortal Kombat 1 podczas panelu na Comic-Conie w San Diego, w którym udział wzięło kilku członków zespołu programistów wraz z reżyserem serialu Edem Boonem.

Homelander i Peacemaker są gotowi do walki

Homelander i Peacemaker to dwa najbardziej znaczące dodatki do listy Mortal Kombat 1. Są częścią ugruntowanej tradycji postaci gościnnych, która wcześniej obejmowała Xenomorph, Predator i inne postacie. Lista Amazon kilka miesięcy temu ujawniła, że ​​​​do postaci Homelandera dołączą Quan Chi i Omni Man – w pierwszym pakiecie DLC Kombat, ale po raz pierwszy zostało to ujawnione.

Homelander zyskał sławę jako główny antagonista The Boys, a ponieważ data premiery 5. generacji jest już znana, ostatnio pojawia się w większej liczbie gier. Inne jego występy obejmują epizod w Call of Duty, gdzie jego wizja ciepła okazuje się bardzo potężna. Peacemaker, grany przez Johna Cenę w serialu napisanym przez Jamesa Gunna, również cieszy się popularnością od dobrze przyjętej premiery w 2022 roku.

Omni-Man nie jest tak dobrze znany jak Homelander i Peacemaker, ale będzie znajomy dla fanów komiksów. Grany przez JK Simmonsa w Invincible, jego ujawnienie zbiega się ze zbliżającą się premierą drugiego sezonu serialu.

Poza kilkoma scenami z innych serii, pierwszy pakiet DLC Kombat potwierdził również, że pozostałe trzy postacie to Ermac, Quan Chi i Takeda.

READ  Nintendo ogłasza swoją pierwszą grę Switch-Party bez żadnych fanfar

Li Mai powraca z Tanyą i Baraką

Oprócz własnych postaci z DLC, NetherRealm Studios potwierdziło również, że Li Mei dołączy do składu Mortal Kombat 1. Li Mei, grana wcześniej przez Tarę Strong, pojawiła się jako postać niezależna w Mortal Kombat X. Jej dodanie jest częścią szerszych wysiłków mających na celu ponowne zdefiniowanie pochodzenia znanych postaci z Mortal Kombat.

Gdzie indziej, Tanya i Baraka również będą grywalni. Wszystkie trzy wydają się być wymienione, a nie pojawiają się jako Kameos – nieco kontrowersyjny system, który zamienił niektóre ulubione postacie fanów w niegrywalne podania. Baraka jest szczególnie znaną postacią, której korzenie sięgają Mortal Kombat II.

Mortal Kombat 1 zostało ogłoszone w maju podczas rozmowy o zarobkach Warner Bros. Odkrycie. Kontynuacja Mortal Kombat 11 z 2019 roku, kolejna duża część serii, służy jako ponowne uruchomienie serii i „ponownie wprowadzi wszechświat Mortal Kombat”.

Mortal Kombat 1 pojawi się 19 września na PC, PS5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Aby uzyskać więcej informacji na temat Mortal Kombat 1, przeczytaj nasz wywiad z twórcą serii Edem Boonem, który wyjaśnia, dlaczego firma NetherRealm zdecydowała się stworzyć Mortal Kombat 1 zamiast Injustice 3.

Znajdź całą resztę naszej relacji z San Diego Comic-Con tutaj.

Kat Bailey jest dyrektorem IGN News i współgospodarzem Nintendo Voice Chat. Czy masz radę? Wyślij jej bezpośrednią wiadomość na the_katbot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *