Lionel Messi przybywa na stadion DRV PNK przed debiutem Interu Miami, a fani ustawiają się w kolejce, aby zdążyć na półtorej godziny przed rozpoczęciem meczu.

  • Lionel Messi rozpocznie grę z ławki rezerwowych, ale powszechnie oczekuje się, że dziś wieczorem wejdzie na boisko
  • Jorge Mas, współwłaściciel Interu Miami, zdobył uznanie na boisku
  • DailyMail.com dostarcza najświeższe światowe wiadomości sportoweFani długo czekali na Lionela Messiego, zanim w końcu pojawił się na stadionie DRV PNK przed swoim debiutem w Interze Miami.

Było dużo szumu wokół przybycia zdobywcy Pucharu Świata argentyńskiej supergwiazdy, a emocje wzrosły jeszcze bardziej, gdy fani zgromadzili się na stadionie na kilka godzin przed meczem Pucharu Ligi Interu Miami z Cruz Azul.

Według doniesień Messi nie był dziś w wyjściowym składzie Interu Miami i zamiast tego oczekuje się, że zagra ostatnie 30 minut meczu, aby zadebiutować.

To jednak nie zniechęciło fanów do wcześniejszego stawienia się w oczekiwaniu na Argentyńczyka, który ustawiał się w kolejce przed otwarciem bramek, na półtorej godziny przed rozpoczęciem meczu.

Bawili się w strefie kibica, gdzie od sklepu drużyny ciągnęły się kolejki i cieszyli się kilkugodzinnym rozpoczęciem meczu.

Lionel Messi przybył na stadion DRV PNK w Fort Lauderdale przed swoim debiutem w Interze Miami
Argentyńska gwiazda rozpocznie mecz na ławce rezerwowych, ale ma zostać wprowadzona później w piątek

Messi przybył na stadion w czasie podobnym do zamieszania, gdy walczył o torowanie sobie drogi do tunelu bez krzyków tłumu. Został zatrzymany na kilka selfie, w tym przez ekipę Cruz Azul.

Jorge Mas wyszedł na boisko, gdy fani wypełnili trybuny w Fort Lauderdale. Współwłaściciel Interu Miami poprowadził tłum i zdobył uznanie za swoje ostatnie osiągnięcie. Marzył o tym dniu jeszcze zanim Inter Miami kopnął piłkę.

Wrzawa na stadionie DRV PNK nie jest zaskoczeniem, ponieważ Messi Mania opanował już South Beach w ciągu ostatniego tygodnia.

Messi wziął udział w swoim pierwszym treningu z drużyną we wtorek, dwa dni po swoim błyskotliwym występie przed pełną salą na stadionie zespołu w Fort Lauderdale – tym samym miejscu, w którym odbył się dzisiejszy mecz.

READ  Mecze w kręgle 2022: ogłoszenia na żywo, harmonogram, zobacz typy na play-offy futbolu uniwersyteckiego i prognozy Bowl
Kibicom podobała się muzyka, ponieważ atmosfera, jaka wytworzyła się przed stadionem DRV PNK przed rozpoczęciem meczu
Fani bawili się przy grillu przed niezwykle popularnym meczem z meksykańską drużyną Cruz Azul
Argentyna, z której pochodzi Messi, spotkała się w piątek na Florida Stadium z licznymi kibicami
Kibice Interu Miami bawili się w strefie kibica i wygrzewali się w słońcu przed meczem pucharowym
Kibice Interu Miami odsłonili transparent z twarzą Messiego przed rozpoczęciem meczu
Współwłaściciele Jorge Mas (po lewej) i Jose Mas (po prawej) świętują z fanami na stadionie DRV PNK

Późnym czwartkowym wieczorem Inter Miami ogłosił, że bilety na mecz zostały oficjalnie wyprzedane, a po raz pierwszy w tym sezonie nie ma wolnych miejsc rezerwowych.

Nawet politycy próbowali zarobić na „manii Missy”, kiedy burmistrz Miami i kandydat na prezydenta Francis Suarez oferowali loterię, w której można było wygrać bilety, jeśli ludzie przekazali datki na jego kampanię.

Cała uwaga mediów skupiona na klubie to zamach stanu dla właścicieli Interu Miami, Davida Beckhama, Jorge i Jose Masa.

Inter Miami jest obecnie najczęściej obserwowaną amerykańską drużyną sportową w mediach społecznościowych – przeszedł wszystkie franczyzy MLB, NHL, NBA i NFL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *