Lionel Messi przybywa na stadion DRV PNK przed debiutem Interu Miami, a fani ustawiają się w kolejce, aby zdążyć na półtorej godziny przed rozpoczęciem meczu.

  • Lionel Messi rozpocznie grę z ławki rezerwowych, ale powszechnie oczekuje się, że dziś wieczorem wejdzie na boisko
  • Jorge Mas, współwłaściciel Interu Miami, zdobył uznanie na boisku
  • DailyMail.com dostarcza najświeższe światowe wiadomości sportoweFani długo czekali na Lionela Messiego, zanim w końcu pojawił się na stadionie DRV PNK przed swoim debiutem w Interze Miami.

Było dużo szumu wokół przybycia zdobywcy Pucharu Świata argentyńskiej supergwiazdy, a emocje wzrosły jeszcze bardziej, gdy fani zgromadzili się na stadionie na kilka godzin przed meczem Pucharu Ligi Interu Miami z Cruz Azul.

Według doniesień Messi nie był dziś w wyjściowym składzie Interu Miami i zamiast tego oczekuje się, że zagra ostatnie 30 minut meczu, aby zadebiutować.

To jednak nie zniechęciło fanów do wcześniejszego stawienia się w oczekiwaniu na Argentyńczyka, który ustawiał się w kolejce przed otwarciem bramek, na półtorej godziny przed rozpoczęciem meczu.

Bawili się w strefie kibica, gdzie od sklepu drużyny ciągnęły się kolejki i cieszyli się kilkugodzinnym rozpoczęciem meczu.

Lionel Messi przybył na stadion DRV PNK w Fort Lauderdale przed swoim debiutem w Interze Miami
Argentyńska gwiazda rozpocznie mecz na ławce rezerwowych, ale ma zostać wprowadzona później w piątek

Messi przybył na stadion w czasie podobnym do zamieszania, gdy walczył o torowanie sobie drogi do tunelu bez krzyków tłumu. Został zatrzymany na kilka selfie, w tym przez ekipę Cruz Azul.

Jorge Mas wyszedł na boisko, gdy fani wypełnili trybuny w Fort Lauderdale. Współwłaściciel Interu Miami poprowadził tłum i zdobył uznanie za swoje ostatnie osiągnięcie. Marzył o tym dniu jeszcze zanim Inter Miami kopnął piłkę.

Wrzawa na stadionie DRV PNK nie jest zaskoczeniem, ponieważ Messi Mania opanował już South Beach w ciągu ostatniego tygodnia.

Messi wziął udział w swoim pierwszym treningu z drużyną we wtorek, dwa dni po swoim błyskotliwym występie przed pełną salą na stadionie zespołu w Fort Lauderdale – tym samym miejscu, w którym odbył się dzisiejszy mecz.

READ  Cardinals wskazuje przeciwko Buccaneers, na wynos: Tom Brady prowadzi późny powrót, gdy Tampa Bay mija Arizona VOT.
Kibicom podobała się muzyka, ponieważ atmosfera, jaka wytworzyła się przed stadionem DRV PNK przed rozpoczęciem meczu
Fani bawili się przy grillu przed niezwykle popularnym meczem z meksykańską drużyną Cruz Azul
Argentyna, z której pochodzi Messi, spotkała się w piątek na Florida Stadium z licznymi kibicami
Kibice Interu Miami bawili się w strefie kibica i wygrzewali się w słońcu przed meczem pucharowym
Kibice Interu Miami odsłonili transparent z twarzą Messiego przed rozpoczęciem meczu
Współwłaściciele Jorge Mas (po lewej) i Jose Mas (po prawej) świętują z fanami na stadionie DRV PNK

Późnym czwartkowym wieczorem Inter Miami ogłosił, że bilety na mecz zostały oficjalnie wyprzedane, a po raz pierwszy w tym sezonie nie ma wolnych miejsc rezerwowych.

Nawet politycy próbowali zarobić na „manii Missy”, kiedy burmistrz Miami i kandydat na prezydenta Francis Suarez oferowali loterię, w której można było wygrać bilety, jeśli ludzie przekazali datki na jego kampanię.

Cała uwaga mediów skupiona na klubie to zamach stanu dla właścicieli Interu Miami, Davida Beckhama, Jorge i Jose Masa.

Inter Miami jest obecnie najczęściej obserwowaną amerykańską drużyną sportową w mediach społecznościowych – przeszedł wszystkie franczyzy MLB, NHL, NBA i NFL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *