Mortal Kombat 1 Will Bury Krypt System do odblokowania, ekscytująca alternatywa dla wersji na PS5

W niedawnej historii Mortal Kombat doskonale sprawdzał się w rozszerzaniu tradycyjnych bijatyk. Kluczowym elementem tego w ostatnich kilku wydaniach była Krypta, obszar, w którym można wydawać walutę w grze na alternatywne stroje, kolory kostiumów, dzieła sztuki i nie tylko. Ale pomimo ogromnej popularności wśród fanów, supergwiazda Ed Boone zażartował, że jego zespół przygotowuje coś innego dla Mortal Kombat 1.

Mamy zupełnie nowy system [for unlocks]powiedział do blogu PS. „Mogę powiedzieć, że to nie Krypta. Ale będziemy mieli zupełnie nowy system odblokowywania.”

Ciekawie będzie zobaczyć, co się gotuje. W najnowszym Mortal Kombat 11 Krypta była w pełni eksplorowalną przestrzenią 3D z mapą, po której można było nawigować, aby otwierać skrzynie. Ale pomimo niewielkiej różnicy w koncepcji, niedawno wydany tryb World Tour w Street Fighter 6 w stylu RPG naprawdę poszerzył nasze horyzonty tego, co jest tutaj możliwe. Byłoby miło zobaczyć coś głębszego w ten sposób.

Potajemnie liczymy również na powrót niektórych minigier z poprzednich tytułów. Chociaż spodziewaliśmy się, że NetherRealm skupi się na podstawowej walce, nie odmówilibyśmy, gdzie byłby Motor Kombat lub Puzzle Kombat, prawda?

READ  2023 Porsche 911 Carrera T to najlepszy samochód (dla ludzi, których stać na 911, ale chyba nie na Touring GT3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *