Mówi się, że Apple planuje 15-calowego MacBooka Air

Kolejny MacBook Air firmy Apple został przeprojektowany szeroko oJednak nowe informacje sugerują, że może występować w dwóch rozmiarach. Według konsultantów ds. łańcucha dostaw wyświetlaczy Najnowszy raport kwartalny (W poprzek 9to5Mac A Wielbłąd), Apple pracuje nad 15-calową wersją laptopa, która będzie miała miejsce obok 13-calowego modelu, który sam w sobie może również uzyskać nieco większy ekran.

Analityk TF International ds. Papierów Wartościowych Ming-Chi Kuo Ma kontynuację W raporcie mówi się, że masowa produkcja ma rozpocząć się w ostatnim kwartale 2023 roku. Kuo mówi również, że laptop jest zaprojektowany do korzystania z tego samego zasilacza 30 W, co MacBook Air, co czyni go znacznie niższym od najnowszego MacBooka Pro pod względem pobór energii. Na koniec Kuo zwraca uwagę, że ten nowy laptop „może nie być nazywany MacBookiem Air”, co jest bardziej kwestią brandingu niż czegokolwiek innego i prawdopodobnie dotyczy spekulacji na temat produktu, który jest daleko od produkcji.

Bloomberg wspomniany Na początku ubiegłego roku Apple rozważało wyprodukowanie 15-calowego MacBooka Air wraz z przeprojektowanym 13-calowym, ale ostatecznie zdecydowało się go nie produkować.

Apple od dawna nie oferował tanich laptopów z większymi ekranami. Będziesz musiał cofnąć się do czasów iBooka G4 i PowerBooka G4, które zostały wycofane z produkcji w 2006 roku wraz z przejściem przez firmę Intel, aby znaleźć laptopa nie Pro firmy Apple z ekranem o przekątnej ponad 13 cali — iBook G4 miał Wersja 14-calowa. MacBook Air z większym ekranem może być popularnym wyborem wśród użytkowników, którzy chcą mieć więcej miejsca na ekranie, ale nie potrzebują wydajności 16-calowego MacBooka Pro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *