Możesz oglądać House of the Dragon za darmo na YouTube

HBO wyprodukowało swój pierwszy odcinek gra o tron Seria przednia Smoczy Dom Dostępne do oglądania za darmo na YouTubeZabawny ruch marketingowy wraz z uruchomieniem Amazon Prime Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy W zeszłym tygodniu był piątek.

Życie jest teraz dobre dla fanów epickiej fantazji Smoczy Dom Rysunek Największa publiczność nowego serialu HBO (I najwyraźniej Rozdzielenie usługi przesyłania strumieniowego w trakcie). W tym samym czasie, Pierścienie mocy Przyciągnięty 25 milionów widzów na całym świecie To był dzień, w którym odbyła się największa premiera Amazon Prime.

Sukces adaptacji Tolkiena firmy Amazon przynajmniej dał każdemu przedsmak jej najnowszej przygody w Westeros HBO, co skłoniło Cię do zarejestrowania się w kolejnej usłudze przesyłania strumieniowego — chociaż istnieją inne rozsądne wyjaśnienia za darmo. , Szczęściarz Czas. Gra o tron Finał serialu otrzymał druzgocące recenzje zarówno od krytyków, jak i widzów Zgniłe pomidoryPodczas gdy 10 milionów ludzi dostroiło się do premiery House of the Dragon, zrozumiałe jest, że niektórzy zagorzali fani serii potrzebują trochę więcej przekonywania, zanim wskoczą z powrotem do pociągu szumu George’a RR Martina.

Smoczy Dom Ustawiony prawie 200 lat przed wydarzeniami gra o tron Seria opowiadająca o upadku rodu Targaryenów i ich panowaniu na Żelaznym Tronie. Dla tych rozczarowanych współczesnymi fryzurami, które zgodnie z oczekiwaniami zawierają mnóstwo smoków, rodzinnych waśni i długich, powiewnych peruk. Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

Link do oglądania jest niestety zablokowany w regionie, więc nie jest dostępny poza Stanami Zjednoczonymi, jednak fani z Wielkiej Brytanii mogą obejrzeć pierwszy odcinek za darmo dzięki Przesyłanie z Sky TV. Zgodnie z oczekiwaniami po spinoffie Game of Thrones, należy pamiętać, że seria zawiera ostrzeżenie o dojrzałej treści.

READ  Aktor Saran mówi, że jego postać nigdy nie kłamie – The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *