MrBeast: YouTuber, który powala serię T dla większości subskrybentów

  • autor, Lew McMahon
  • Rola, Reporter technologiczny

MrBeast wyprzedził T-Series jako największy kanał YouTube w długotrwałej walce o przyciągnięcie jak największej liczby subskrybentów.

Indyjska firma muzyczna T-Series, która przesyła zwiastuny i teledyski, przez pięć lat utrzymywała rekord największego kanału YouTube, zanim została usunięta w niedzielę.

MrBeast, którego prawdziwe nazwisko brzmi Jimmy Donaldson, był w rzeczywistości osobą, która cieszyła się największą popularnością.

Ale 26-latek przeszedł już do historii na platformie z pozornie nie do pokonania 269 milionami subskrybentów, wypierając T-Series i stawiając ją ponad wszystko.

W prawie 800 filmach MrBeast zyskał sławę dzięki ogromnym akrobacjom, w tym opuszczaniu prywatnych wysp, zostaniu pogrzebanym żywcem i wykonaniu prawdziwej wersji hitu Netflix Squid Game.

W poście dot

W kolejnym poście MrBeast powiedział, że jego kanał ustanowił rekord największego dziennego wzrostu liczby subskrybentów, który w sobotę wzrósł o ponad 2 miliony.

Seria T ustanowiła rekord w 2019 r., wyprzedzając PewDiePie – a szwedzki YouTuber w teledysku wyjaśniającym swoją porażkę stwierdził, że „wystarczy wielki podmiot korporacyjny z każdą piosenką w Bollywood”.

Pomiń zawartość Twittera

Czy chcesz zezwolić na zawartość Twittera?

Ten artykuł zawiera treść udostępnioną przez Twittera. Przed przesłaniem czegokolwiek prosimy o Twoją zgodę, ponieważ mogą one używać plików cookie i innych technologii. Może warto poczytać Twittera Polityka Cookie I Polityka prywatności Przed akceptacją. Aby wyświetlić tę zawartość, wybierz opcję Zaakceptuj i kontynuuj.

Uwaga: BBC nie ponosi odpowiedzialności za zawartość zewnętrznych stron internetowych.

Koniec treści na Twitterze

MrBeast stał się najczęściej subskrybowaną osobą i kanałem na YouTube, co oznacza, że ​​jeszcze bardziej poszerzył swoją pozycję i bogactwo na platformie.

„Nie piszcie do mnie e-maili z prośbą o pieniądze, daję je, bo sprawia mi to radość” – mówi widzom opis jego kanału, odnosząc się do ogromnej kwoty pieniędzy – mierzonej w milionach – którą rozdał w trakcie swojego YouTube kariera.

Na nagraniu wideo, które opublikował w kwietniu, widać, jak jedna osoba wygrała 250 000 dolarów (196 000 funtów).

Elon Musk, który zachęcał MrBeast i innych twórców wideo do publikowania postów na swojej platformie X (dawniej Twitterze), był jednym z tych, którzy mu pogratulowali.

Zrobienie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *