Spotify ponownie podnosi ceny w USA

Rok po tym, jak Spotify po raz pierwszy podniosło cenę Spotify Premium w USA, dzieje się to ponownie. W przyszłym miesiącu abonenci Spotify w USA zaczną otrzymywać e-maile zawierające szczegółowe informacje o podwyżkach cen planów Premium, Duo i Family. Spotify Premium będzie teraz kosztować 11,99 dolarów miesięcznie, w porównaniu z ogłoszoną w zeszłym roku podwyżką o 10,99 dolarów.

Jeśli jesteś subskrybentem Spotify Duo, cena wzrasta o 2 dolary miesięcznie z 14,99 do 16,99 dolarów miesięcznie. Rodzina również wzrośnie z 16,99 USD miesięcznie do 19,99 USD miesięcznie. Oznacza to, że cena abonamentu Spotify Duo wzrosła w ciągu roku o 30 proc. w porównaniu do cen sprzed zeszłorocznego wzrostu. Spotify Family również odnotowało wzrost o 25 procent w ciągu roku, a Spotify Premium o 20 procent.

„Abyśmy mogli nadal inwestować i wprowadzać innowacje w funkcje naszych produktów oraz zapewniać użytkownikom jak najlepsze doświadczenia, od czasu do czasu aktualizujemy nasze ceny” – czytamy w komunikacie Spotify. Post na blogu Ogłoszenie o zmianach cen. „W ciągu następnego miesiąca abonenci w USA otrzymają wiadomość e-mail wyjaśniającą, co ta aktualizacja oznacza dla ich subskrypcji”.

Powiadomienia e-mailowe Spotify.
Obraz: Spotify

Spotify ogłosiło w zeszłym miesiącu podwyżki cen dla swoich abonentów międzynarodowych, więc te podwyżki cen nie dotyczą tylko abonentów w USA. Bloomberga wspomniany W zeszłym miesiącu doniesiono, że Spotify nadal planuje uruchomienie planu „Supremium” z bezstratnym przesyłaniem strumieniowym i innymi funkcjami. Niektórzy użytkownicy Spotify Nawet zauważyłem W ostatnich miesiącach na ekranie „Teraz odtwarzane” aplikacji pojawiło się logo Dolby Atmos, co sugeruje, że może to być część zestawu funkcji Supremium.

READ  Wyniki Chipotle Mexican Grill (CMG) za IV kwartał 2023 r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *