Naciśnij szkoły K-12, aby ponownie otworzyć w miarę wzrostu liczby wariantów Omigron

Szkoły K-12 w całym kraju posuwają się do przodu z tymczasowymi planami ponownego otwarcia po wakacjach. Wzrost w sprawach rządowych-19. Ich największe wyzwanie: uzyskanie wystarczającej liczby szybkich testów, aby przyspieszyć lub uruchomienie strategii, aby „pozostać w teście”.

Opiekunowie okręgów szkolnych zastanawiają się, jak i kiedy ponownie otworzyć, a ten wynik jest w pewnym stopniu uzależniony od dostępności testów. Opiekunowie mają różne opcje ryzyka, a poziom zainteresowania nauczycieli powrotem do klasy będzie różny. Regionalny wzrost liczby szpitali pediatrycznych dla Govt-19 przyczynia się do różnic w całym kraju.

W przeciwieństwie do roku 2020, istnieje bardzo szerokie poparcie dla kontynuowania nauki osobiście, po słabych wynikach nauczania na odległość o zdrowiu psychicznym uczniów i utracie wiedzy.

„Nauka jest jasna. Szkoły muszą być otwarte” – powiedział burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio na konferencji prasowej w zeszłym tygodniu. Wymagania edukacyjne, szkoły powinny być otwarte.

Z wyjątkiem szczepionek, Technika zwana testowaniem pobytu Pozostała część tego roku akademickiego budzi optymizm pedagogów, że będzie on bardziej spójny niż rok temu. Zamiast izolacji, uczniowie narażeni na działanie Govt-19 są regularnie badani i mogą pozostać w szkole, jeśli są negatywni. Zasada ta zyskuje na popularności i została okrzyknięta przez badaczy użyteczną.

Waszyngton przedłuża przerwę zimową o dwa dni, aby przetestować pracowników i studentów przed ponownym otwarciem budynków w Baltimore. Pelham w stanie Nowy Jork, który monitoruje zamykanie szkół K-12 w 5000 okręgów w całym kraju, ogłosił, że prawie 2200 szkół zostanie zamkniętych od poniedziałku, według agencji danych Burbio.

„Rozumiemy, że jutro na drodze mogą pojawić się wyboje.” Zdajemy sobie sprawę, że konieczne mogą być pilne wybory.

READ  W tym tygodniu rzeki atmosferyczne napłyną na zachodnie wybrzeże

Inne organizacje, takie jak szkoły publiczne w Seattle, są zaangażowane w rozwój i elastyczność. W zeszłym tygodniu okręg ogłosił, że otrzymał 60 000 testów. Tak więc zajęcia zostały odwołane w poniedziałek, aby wybrać nauczycieli. Zajęcia zostaną wznowione we wtorek.

„Zdajemy sobie sprawę, że uczniowie najlepiej uczą się dzięki nauczycielom w klasie i planujemy zatrzymać uczniów i personel w szkołach” – powiedział okręg na swojej stronie internetowej. „Jednak w pewnym momencie w styczniu SPS został ustanowiony dla sal lekcyjnych (lub szkół), które w razie potrzeby przechodzą na nauczanie zdalne”.

Aby zwalczyć Omigran, administracja Bidena otwiera więcej witryn testowych Govt-19 i zapewnia Amerykanom 500 milionów testów. Danila Hernandez z WSJ wyjaśnia, dlaczego testy nadal stanowią problem dwa lata po wybuchu epidemii w Stanach Zjednoczonych. Opis zdjęcia: David Fang

Prezydent Biden obiecał Jest 500 milionów testów na Covid-19 Bezpłatnie dla publiczności za pośrednictwem strony internetowej, która zostanie uruchomiona w styczniu. Czas przeprowadzenia tych testów jest wątpliwy. W zeszłym tygodniu pan Biden powiedział na spotkaniu gubernatorów, że rząd federalny Nie porusza się wystarczająco szybko.

Plany niektórych stanów zostały udaremnione przez ograniczenia łańcucha dostaw.

W zeszłym tygodniu urzędnicy edukacyjni Massachusetts obiecali dostarczyć 200 000 domowych testów antygenowych Covit-19 nauczycielom i personelowi w okręgach szkolnych w całym stanie, aby mogli się sprawdzić przed powrotem do szkoły po przerwie. Problemy z łańcuchem dostaw Pomimo opóźnienia w dostarczaniu testów, szkoły wciąż miały zostać ponownie otwarte.

Podobne opóźnienie nastąpiło po tym, jak Nate Lamond, demokrata z Connecticut, ogłosił, że rząd rozda społeczeństwu trzy miliony testów. Wtedy te testy nie przyszły na czas.

„Myślę, że wyprzedziliśmy siebie” – powiedział. Lamond powiedział dziennikarzom w zeszłym tygodniu. Niektóre testy przyszły w piątek, panie. Lamond napisał na Twitterze.

Ostatnie powstanie Govt-19, Omigron jest indukowany przez zmienność, Do tej pory skoncentrowany na północnym wschodzie. Jeśli chodzi o szkoły, wzrost liczby dzieci przyjętych do szpitala dla Govt-19. W Nowym Jorku liczba tych przypadków wzrosła czterokrotnie w grudniu. W Waszyngtonie podwoili się. Według danych Centers for Disease Control and Prevention w całym kraju w ubiegłym tygodniu wzrosła o 66%.

Te regionalne powstania pomagają wyjaśnić, dlaczego setki dzielnic ogłosiło, że w połowie miesiąca będą prowadzić zajęcia na odległość. W Mount Vernon, NY, Kenneth R., Kurator Szkół. Hamilton, sty. Postanowił zawiesić naukę w klasie do 18-go. Po obejrzeniu odwołania występów na Broadwayu A profesjonalne ligi sportowe odkładają niektóre mecze.

Szkoły w Nowym Jorku zostały zamknięte z powodu wakacji studenckich pod koniec zeszłego miesiąca.


Zdjęcie:

Bretania Newman / Associated Press

„Bardzo niechętnie zamykam szkoły, ale biorąc pod uwagę obecne trendy w sprawach rządowych, niebezpiecznie byłoby tego nie robić” – napisał przed przerwą dr Hamilton na stronie internetowej szkoły. „Szkoły zostaną ponownie otwarte we wtorek 18 stycznia 2022 r.”

Na znak, że epidemia wkracza w nowy rozdział lokalny, okręg szkolny Neshamini pod Filadelfią rozpocznie zajęcia natychmiast po przerwie zimowej, ale zawiesi komunikację, ponieważ „logicznie niemożliwe jest, aby RAW zrobił to z rozsądnym oczekiwaniem ważności i niezawodność.” McKee napisał na stronie internetowej okręgu: „Bez względu na to, w jaki sposób się opierasz, jestem pewien, że poniżej jest coś, co zdenerwuje wszystkich na kontynencie rządowym” – powiedział dr McKee.

W zeszłym tygodniu CDC obniżyło rekomendację Liczba osób dni Izolować przez 10 do 5 dni po ekspozycji na Govit-19. CDC stwierdziło, że osoby bezobjawowe można odizolować po pięciu dniach i nosić maski wokół innych przez pięć dni.

Ta zmiana jest zgodna z modelem test-to-stay Zatwierdzony przez CDC Wydany w grudniu oraz w stanach, w tym w Massachusetts i Kalifornii. Ale tylko w 13 ze 100 największych okręgów w kraju szkoły miały politykę „zostań przed pobytem” przed zamknięciem szkół, według Centrum Re-Inventing Public Education z siedzibą w Seattle, organizacji badawczej, która monitoruje reakcje szkół na rząd 19 .

Ruch, aby osobiście kontynuować naukę w Stanach Zjednoczonych, śledzi to, co zrobili inni na całym świecie.

Kilka tygodni temu Europa zaczęła doświadczać gwałtownego wzrostu w wariancie Omicron. Po krytyce ze strony ekspertów i rodziców za zamknięcie we wczesnych stadiach epidemii, władze w Niemczech i Austrii obiecały pozostawienie szkół otwartych pomimo wzrostu epidemii.

Brytyjski rząd twierdzi, że otwieranie sal lekcyjnych jest priorytetem, a szkoły planują rozpocząć normalną działalność w styczniu. Testy masowe, oczyszczacze powietrza i byli nauczyciele są wykorzystywane do zapewnienia, że ​​szybko rozprzestrzeniający się w kraju Omigran nie wpłynie na edukację.

Napisz do Douglas Belkin pod adresem [email protected]

Copyright © 2021 Dow Jones & Company, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *