Alerty na żywo Nor'Easter: szkoły w Nowym Jorku zamknięte

Nieokreślony

grać

  • W Bostonie ogłoszono stan alarmowy śnieżny.
  • Szkoły publiczne w Nowym Jorku ogłaszają przejście na kształcenie na odległość
  • Na lotniskach w Bostonie i Nowym Jorku odwołano setki lotów.

Ogłoszono zamknięcie szkół w głównych miastach, w tym Bostonie i Nowym Jorku, odwołano setki lotów, a kierowców ostrzeżono o niebezpiecznych warunkach, gdy burza zimowa przemieszczała się na północny wschód.

System został nazwany Winter Storm Lorraine przez The Weather Channel. Zbliżając się do wschodniego wybrzeża, znajdował się na szlaku północno-wschodnim, co zdarza się, gdy wiatry wieją znad Oceanu Atlantyckiego w silny obszar niskiego ciśnienia z północnego wschodu.

Pełną prognozę znajdziesz tutaj.

(8:20 ET) Śnieg był jak dotąd najciekawszym miejscem dla naszych ekspertów

Starszy meteorolog Jonathan Erdman z Weather.com:

Podczas zimowych burz często obserwujemy stosunkowo wąskie pasma akumulacji ciężkiego śniegu, zwykle z ostrymi strefami czołowymi – co meteorolodzy nazywają „frontogenezą”. W tych pasmach mogą wystąpić opady śniegu przekraczające 1 cal na godzinę, czasami z wyładowaniami atmosferycznymi.

Tymczasem od środkowej Pensylwanii po południowy zachód od Hartford w Connecticut spadło już od 6 do 10 cali śniegu.

(8:10 czasu wschodniego) Snow grozi spadkiem frekwencji w wyborach specjalnych w Nowym Jorku

Z redaktora Weather.com Tima Harrisa:

Burza śnieżna może rzucić cień na wyścig o kontrolę nad kluczowym mandatem w Kongresie, który pozostał wakujący po odejściu Jorge Santosa, gdy przedmieścia Nowego Jorku przygotowują się do wtorkowych wyborów specjalnych. Ponieważ prognozy dotyczące frekwencji są już niskie ze względu na skrócony okres wyścigu, dodatkowe wyzwanie w postaci niesprzyjających warunków pogodowych może jeszcze bardziej zaszkodzić wysiłkom wyborców.

(07:55 ET) Niewielka zmiana oznacza zmianę prognozy dla milionów

Meteorolog Dominica Davies wyjaśnia w tym filmie, że minimum związane z burzą zimową w Lotaryngii występuje nieco dalej na południe, co oznacza zmianę w wyższych oczekiwanych sumach opadów śniegu. W rezultacie obniżono prognozę opadów śniegu dla Bostonu i oczekuje się, że w niektórych częściach południowej Nowej Anglii burza zakończy się większą ilością śniegu.

READ  Boston Celtics pokonał Miami Heat i zremisował 1-1 w finale | NBA

Niezależnie od tego, na północnym wschodzie nadal oczekuje się, że w wielu obszarach pojawią się silne wiatry, a obawy dotyczące przerw w dostawie prądu pozostają duże. Już ponad 65 000 domów i firm w Pensylwanii znajduje się w ciemności. PowerOutage.us.

(Raportuje bezpośrednio z Lorraine, Dell

Dziś rano Weather Channel w kilku miejscach stawił czoła żywiołom. Meteorolog Mike Seidel relacjonował na żywo z Central Parku w Nowym Jorku, gdzie do tej pory spadło ponad cal śniegu. Jeśli plamka jest większa niż 3 cale, styczeń. 28–29, co oznacza, że ​​po raz pierwszy od 2022 r. zimowa burza zrzuciła na Kenan Park warstwę śniegu o grubości 8,5 cala.

Podczas reportażu na żywo w Hartford w stanie Connecticut Reynolds Wolf widział więcej śniegu niż Seidel.

(7:30 ET) Kierowcy walczą z zaśnieżonymi drogami w Wirginii

Na północny zachód od stolicy kraju zaśnieżone drogi w mieście Perryville w stanie Wirginia i wokół niego prowadzą do kilku udokumentowanych wraków. Łowca burzy autorstwa Petera Forrestera.

(07:15 ET) Śnieg jest testem dla nowej technologii śledzenia pługów śnieżnych w Nowym Jorku

Starszy redaktor Niki Patnick z Weather.com:

BladeRunner 2.0, nowy sposób, w jaki władze Nowego Jorku mogą oczyszczać ulice po śnieżycach Ogłoszony w grudniu.

Udoskonalenie technologiczne uległo poprawie w starym systemie orki w Nowym Jorku, który orał tylko ulice główne, następnie ulice drugorzędne i trzeciorzędne. Urzędnicy twierdzą, że teraz każda ścieżka rowerowa, ulica i autostrada zostaną posypane solą, a następnie zaorane. Gdy śnieg osiągnie 2 cale.

Burmistrz Eric Adams powiedział w komunikacie prasowym: „Dzięki naszemu nowemu oprogramowaniu BladeRunner 2.0, które pomoże nam lepiej śledzić i obsługiwać prawie 5000 pojazdów we wszystkich pięciu gminach, nigdy nie będziemy bardziej gotowi na zimę”.

Nowojorczycy mogą korzystać PługNYC Aby monitorować postęp opadów śniegu w ich otoczeniu.

(7:00 czasu wschodniego) suma opadów śniegu w tej godzinie

Według National Weather Service, oto najcięższe jak dotąd opady śniegu:

– Jim Thorpe, Pensylwania: 10,5 cala

– Góra Pocono w Pensylwanii: 9,7 cala

READ  Wyłącznie: Elon Musk chce obniżyć o 10% liczbę miejsc pracy Tesli

— W pobliżu Freeland w Pensylwanii: 9,5 cala

– Drums and Richfield, Pensylwania: 9 cali każdy

Oto więcej informacji na temat burzy przed naszą poranną aktualizacją na żywo:

Liczba odwołanych lotów kumuluje się; Kierowcom zaleca się pozostanie w domu

Na lotniskach w okolicach Bostonu i Nowego Jorku odbyły się setki lotów na Marsa Odwołany Według modułu śledzenia lotów FlightAware przed burzą. Od poniedziałkowego wieczoru LaGuardia, Boston Logan, John F. Najbardziej ucierpiały lotniska Kennedy i Newark.

Według FlightAware we wtorek odwołano ponad 1000 lotów do i z USA w całym kraju.

Linie lotnicze, w tym Delta I Zjednoczony Opłaty za zmianę zostały zniesione na głównych lotniskach w miastach na trasie burzy, w tym w Baltimore, Bostonie, metrze w Nowym Jorku, Filadelfii i Waszyngtonie.

Jazda po fragmentach korytarza autostrady międzystanowej nr 95 i wokół nich może być niebezpieczna. Osobom dojeżdżającym do pracy zaleca się sprawdzanie warunków drogowych i prognoz pogody na całej trasie.

Jak ten obszar jest przygotowany na burzę?

W poniedziałkowe popołudnie ekipy z całego regionu, składające się z setek załóg, pojazdów i sprzętu do odśnieżania, rozpoczęły posypywanie dróg solą.

W hrabstwie Morris w stanie New Jersey mieszkańcom doradzono, aby dwa razy zastanowili się przed wyruszeniem w podróż dziś wieczorem lub jutro rano.

„Zwykle sprawdzamy, gdzie problem Jeffrey Paul, dyrektor ds. zarządzania sytuacjami kryzysowymi w hrabstwie, powiedział Northjersey.com: „Mamy pojazdy, w których nie czuje się komfortowo lub którzy nie czują się komfortowo w takich warunkach. Zbliża się nasza wzmożona reakcja na sytuacje kryzysowe. Zawsze mówimy ludziom, aby bądź mądry.”

(Dalej: Jest to okres szczytowy dla dużych północno-wschodnich burz śnieżnych)

Ogłoszono zamknięcie szkół w kilku miastach.

Największy system szkolny w kraju, szkoły publiczne Nowego Jorku Przejdź na naukę zdalną. Zajęcia są Całkowicie anulowane w Bostonie.

„Proszę Trzymaj się z dala od dróg Według WCVB-TV burmistrz Bostonu Michael Wu powiedział w poniedziałek. „Jeśli to możliwe, planuj pozostanie w domu”.

Burmistrz ogłosił stan nadzwyczajny związany ze śniegiem, wprowadzając ograniczenia dotyczące parkowania, aby pomieścić sprzęt do odśnieżania.

READ  Wyszukiwanie Mar-a-Lago: Departament Sprawiedliwości twierdzi, że dokumenty „mogły zostać ukryte i usunięte” z magazynu

Dziesiątki okręgów szkolnych w całym stanie Rhode Island ogłosiły zamknięcie szkół lub przejście na nauczanie wirtualne.

w Pensylwanii Ograniczenia dotyczące pojazdów 3 rano we wtorek na całej autostradzie Pensylwanii lub na jej części oraz na kilku głównych drogach międzystanowych, w tym międzystanowych 78, 80, 84 i 99.

ZdjęcieZdjęcie

Ile śniegu spada w Nowym Jorku?

Burza niesie ze sobą opady śniegu, jakich w Wielkim Jabłku nie widziano od ponad dwóch lat.

„Ostatnia burza śnieżna o grubości od 3 do 6 cali lub większej miała miejsce w Central Parku w dniach 28–29 stycznia 2022 r., kiedy spadło 8,5 cala. „Potem burza będzie bardzo silna, a dokładna prognoza będzie zależała od przejścia opadów w opady śniegu” – powiedział w poniedziałek rano starszy meteorolog Weather.com Chris Doles.

„Tam, gdzie leży śnieg, będzie bardzo gęsto. W niektórych miejscach na godzinę spada od 1 do 2 cali śniegu.

(Dalej: Oto, co musisz wiedzieć o „benchmarku 40/70” i śniegu na północnym wschodzie)

Suma akumulacji może osiągnąć pół stopy wraz z silnymi wiatrami w miejscach takich jak Rhode Island, Massachusetts i Connecticut.

„Myślę, że będziemy mieli sporadyczne przerwy w dostawie prądu, a w czasie przypływów powodzie na wybrzeżach” – powiedział meteorolog na antenie portalu Weather.com Ari Sarsalari.

Co to jest nor'easter?

Od Dolls: Nor'easter to kierunek wiatru, który podąża za układami niskiego ciśnienia w pobliżu wschodniego wybrzeża. Nie wszystkie burze na wschodnim wybrzeżu otrzymują tę nazwę, ponieważ burze północno-wschodnie muszą nieść wzdłuż wybrzeża wiatry z kierunku północno-wschodniego. Burze te występują częściej jesienią, zimą i wczesną wiosną, ale śnieg nie jest wymagany.

Przeczytaj więcej o tego rodzaju burzy.

Pogoda.com Reporter Dzieci Jana Zawiera najświeższe informacje i artykuły dotyczące pogody, kosmosu, zmian klimatycznych, środowiska i wszystkiego pomiędzy.

Podstawową misją dziennikarską Instytutu Meteorologicznego jest informowanie o pogodzie, środowisku i znaczeniu nauki w naszym życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *