Nadchodząca gra fabularna Hitman Developer może być ekskluzywna dla Xboksa

Zgodnie z wewnętrznymi dokumentami Microsoft, nadchodząca internetowa gra fantasy RPG od IO Interactive może być dostępna wyłącznie na Xboksie.

W dowodach przedstawionych w toczącym się procesie FTC przeciwko Microsoft w sprawie przejęcia Activision-Blizzard, konkretny dokument zawierał szczegółowe informacje na temat poszukiwań przez Xbox możliwości przejęcia wielu firm, w tym dewelopera Hitman IO Interactive. Na stronie, która zawiera listę „oczekiwanych i wcześniej dostarczonych gier”, IOI jest wymieniony jako pracujący nad czymś, co nazywa się „Project Dragon”, strzelanką RPG na PC i Xbox Series X i S. W innym miejscu dokumentu wspomniano, że Project Dragon jest przeznaczony dla XGS Publishing czy Xbox Game Studios.

Źródło obrazu: Microsoft

„Projekt Smok” był Wyciekł wcześniej za pośrednictwem raportu Windows Central Jako ekskluzywna gra fantasy RPG na konsolę Xbox. Chociaż nie jest to oficjalnie powiązane z grą fantasy RPG IOI ogłoszoną na początku tego roku, wydaje się mało prawdopodobne, aby studio pracowało jednocześnie nad dwiema grami fantasy RPG wraz z planowaną grą o Jamesie Bondzie. Wewnętrzny dokument powiązany z raportem wewnętrznym wydaje się wskazywać, że ta nadchodząca gra fantasy będzie dostępna wyłącznie na Xbox i PC, opublikowana przez Xbox Game Studios ze znacznym wsparciem Xbox. A przynajmniej wydaje się, że tak było, gdy dokument został udostępniony wewnętrznie w maju 2021 r.

IO Interactive ujawniło kilka szczegółów na temat fantasy RPG, ale studio twierdzi, że projekt jest inspirowany książkami do gier, takimi jak Fighting Fantasy. Gatunek ten stanowi znaczące odejście od najpopularniejszej serii IOI, Hitman.

IGN skontaktował się z IO Interactive i Xbox w celu uzyskania komentarza.

Możesz sprawdzić nasze codzienne raporty tutaj na IGN, aby uzyskać aktualne informacje na temat wszystkiego, co dzieje się w FTC przeciwko Microsoft, dzień w dzień, a także nadrobić zaległości w naszej szczegółowej analizie dnia 1 i dnia 2 wersji beta, zanim zostanie ona wznowiona jutro .

READ  Zmotoryzowane łóżko do gier pozwala odpocząć Twojej głowie

Rebecca Valentine jest starszym reporterem w IGN. Możesz ją znaleźć na Twitterze @pracownik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *