Wersja Final Fantasy 16 na PS5 wzbija się w przestworza

Zdjęcie: Push Square

Edycja kolekcjonerska Final Fantasy 16 jest całkiem fajna – Są również całkowicie wyprzedane. W tym gigantyczna figurka, taka jak Eikons Ifrit i Phoenix, a także zestaw szpilek, stalowa obudowa i mapa z tkaniny, cały pakiet kosztuje 329,99 GBP / 349,99 USD. Chociaż możesz dołączyć do listy oczekujących Sklep internetowy Square Enix Aby otrzymać powiadomienie, gdy będzie dostępnych więcej, ta limitowana edycja prawdopodobnie już dawno minęła.

Co sprawia, że ​​jest to idealna okazja dla spekulantów. eBay Pojawiają się oferty sprzedaży przedmiotu za podwójną sugerowaną cenę detaliczną, a niektóre są na tyle odważne, by zażądać nawet 999,99 GBP. Jest mało prawdopodobne, że ktokolwiek zapłaci tak wysokie opłaty — zwłaszcza gdy sprzedawcy nie mają jeszcze zapasów — ale to tylko pokazuje, jak frustrujące mogą być te ograniczone czasowo przedmioty. Square Enix było szczególnie okropne, jeśli chodzi o dostępność tych rzeczy: zamówienia przedpremierowe Final Fantasy Pixel Remaster Anniversary Edition również kosztują obecnie ponad 1200 USD.

Podsumowując, musiałbyś być zdesperowany (i bogaty), aby wykrztusić taką gotówkę. Jeśli nie otrzymałeś przedsprzedaży edycji kolekcjonerskiej Final Fantasy 16, zalecamy po prostu zapomnieć o jej istnieniu i kontynuować swoje życie. Tak, ta stalowa książka i figurka będą świetnie wyglądać na Twojej półce — ale czy naprawdę tego potrzebujesz? Nie za więcej niż dwukrotność sugerowanej ceny detalicznej nie robisz tego!

Należy pamiętać, że niektóre zewnętrzne linki na tej stronie to linki partnerskie, co oznacza, że ​​jeśli je klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent od sprzedaży. Przeczytaj Ujawnienie FTC, aby uzyskać więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *