Najnowsze informacje o QB Eagles Jalen Hurts

Ponieważ karuzela QB jest w większości kompletna, wydaje się to dość oczywiste Galen boli W przyszłym sezonie będzie pod środkiem Orłów. Pytany jednak o stanowisko rozgrywającego, właściciel Jeffrey Laurie Niekoniecznie oznacza to potwierdzenie pierścionka. Podczas gdy Laurie powiedziała Jeff McClain w Philadelphia Inquirer Że organizacja wierzy w Hurtsa ze względu na jego wartości niematerialne, nigdy nie wspomina o umiejętnościach Hurtsa na boisku. Właściciel zapytał również: „Kto wie, co przyniesie przyszłość, prawda?” …czego franczyzobiorca QB prawdopodobnie by nie powiedział.

Słyszeliśmy, że Orły przeprowadziły rozległe badania na temat Deshaun WatsonMcClain napisał, że organizacja kopnęła opony Russell Wilson. Jednak obaj QB odmówili zrzeczenia się warunków braku handlu, aby wylądować w Philly, co wykluczyło Eagles z rozmowy. Jednak te dążenia jasno pokazują, że front office z pewnością rozważy awans w QB.

Niektórzy krytycy sugerowali nawet, że Willy mógłby przyjrzeć się projektowi w poszukiwaniu rozmówcy sygnałowego. McClain wcześniej wyrażał sceptycyzm w tym scenariuszu, ponieważ pisarz wierzył, że Orły mogą przenieść jeden z trzech typów w pierwszej rundzie, mając na uwadze QBs w drafcie 2023.

Hurts zakończył ostatni sezon z 3144 jardami i 16 przyłożeniami w powietrzu, ale także 784 jardami i 10 majorami na ziemi – z których oba zajęły pierwsze miejsce w lidze wśród rozgrywających. 23-latek doznał kontuzji lewej kostki pod koniec sezonu, co spowodowało, że opuścił następny mecz. Chociaż była to jego jedyna nieobecność z powodu kontuzji, wpłynęło to na jego mobilność podczas późniejszych etapów kampanii. W lutym dowiedzieliśmy się, że Hertz będzie miał operację.

READ  2022 Wyndham Championship Leader: aktualizacje na żywo, pełne relacje, wyniki golfa w rundzie 4 w niedzielę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *