Najnowsze wiadomości na temat Kevina Duranta, Kyrie Irving

The dzikie ptaki Jest logicznym partnerem biznesowym Sieci prawdopodobnie Kevin Durant Popularny ze względu na swoje pochodzenie i atrakcyjne części handlowe. Toronto nie chce jednak oddać napastnika Scotty Barnes Adrian Wojnarowski z ESPN powiedział w porannym programie „Get Up” (link do filmu).

Toronto nie chce zrezygnować ze Scotty’ego Barnesa. Taka jest ich pozycja. Powiedział. „Broklyn w tej chwili nie rozważałby zawarcia umowy (z Raptorami) bez Scotty’ego Barnesa”.

Barnes miał średnio 15,3 PPG, 7,5 RPG i 3,5 APG jako początkujący, jednocześnie pokazując potencjał All-Star.

Mamy więcej informacji o wysiłkach Nets w handlu Durantem i Keri Irving:

  • Durant i Irving wiedzą, że w najbliższym czasie nie będą mieli do czynienia z żadnym z nich i zaakceptowali tę rzeczywistość, zgodnie z Adam Zagoria z NJ.com. Powołując się na źródło, Zagoria napisała, że ​​duet „wie za kulisami, że jest ciężko, jest mało prawdopodobne” ze względu na wysoką cenę wywoławczą na gracza Nets. Źródło dodało, że duet „zaplanował” swoje wyjście i „bardzo szybko zorientował się”, że nie ma szybkiego rozwiązania w kartach.
  • Durant poprosił o zawarcie umowy przed rozpoczęciem czteroletniego przedłużenia. To jeden z powodów, dla których rynek na jego usługi był co najmniej letni, jak pisał Mark Stein w: Podrzędna grupa artykułów. Kluby zainteresowane Durantem są bardziej zainteresowane uszczęśliwieniem go przez kilka następnych sezonów, aby uniknąć kolejnego zlecenia handlowego niż jakiegokolwiek spadku jego umiejętności. Durant w przyszłym miesiącu kończy 34 lata.
  • Chronić Langston Galway Jest jednym z wielu wolnych agentów wciąż szukających show NBA. Galloway powiedział Robin Fambro z Baton Rouge Solicitor Saga Duranta-Irvinga wpłynęła na niego i innych graczy na rynku. Teraz Durant i Irving powstrzymują sprawy. powiedział Galloway. „Kiedy zdecydujesz, co robią ci faceci, wszystko ułoży się na swoim miejscu dla reszty z nas”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *