Najnowsze wieści królowej Elżbiety – Jej Wysokość Królowa przełożyła kolejne wydarzenie, w którym książę Andrzej „złamał się” po osiedleniu się

William i Kate „Stańcie z narodem Ukrainy”

Książę i księżna Cambridge wyrazili solidarność z narodem Ukrainy.

William i Kate napisali na Twitterze swoje poparcie dla ukraińskiego prezydenta Wołodymyra Zełenskiego i „wszystkich obywateli Ukrainy” w tweecie osobiście podpisanym ich inicjałami.

Para umieściła flagę Ukrainy w swoim tweecie, który premier Boris Johnson przesłał dalej.

Napisali: „W październiku 2020 roku miałem zaszczyt spotkać się z Prezydentem Zełenskim i Pierwszą Damą, aby poznać ich nadzieję i optymizm co do przyszłości Ukrainy.

„Dzisiaj stoimy razem z prezydentem i wszystkimi Ukraińcami, którzy dzielnie walczą o tę przyszłą W&C”.

W październiku 2020 r. William i Kate powitali publicznie pana Zełenskiego i jego żonę Olenę w Pałacu Buckingham w imieniu królowej.

Para królewska spotkała się z przebywającym z dwudniową wizytą prezydentem i jego żoną w pałacowej sali tronowej.

Komentując tweeta, Joe Little, redaktor naczelny magazynu Majesty, powiedział Palestyńskiej Agencji Prasowej: „Niezwykłe posunięcie księcia i księżnej Cambridge – W&C, mające na celu pokazanie ich osobistego zaangażowania – i wyraźny znak tego, jak mocno odnoszą się do sytuacji na Ukrainie.”

„Ale to nie pierwsi członkowie rodziny królewskiej, którzy skomentowali; król i królowa Holandii wydali oświadczenie w czwartek”.

READ  „Przypomina mi mnie” – legenda WWE komentuje Rondę Rousey na Survivor Series

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *