Najnowsze wieści o przejściu Toma Brady’ego na emeryturę: zapowiedzi na żywo

dług…Tymoteusz A. Clary / Agencje France-Press – Getty Images

W weekend przed oficjalnym przejściem Toma Brady’ego na emeryturę spekulacje na temat jego odejścia z futbolu obfitowały w sprzeczne i niejasne wypowiedzi na temat jego planów. Gotowe.

Sam Brady Złagodził ideę natychmiastowego końca Ostatnio w poniedziałek wieczorem jego „Let’s go!” Podcast z Jimem Grayem, wciąż jest w trakcie podejmowania decyzji. „We właściwym czasie będę gotów podjąć taką czy inną decyzję” – powiedział.

ESPN Adam Schifter A Jeff Darlington po raz pierwszy ogłosił, że Brady przejdzie na emeryturę o 14:30 czasu wschodniego, powołując się na „wiele źródeł”. Marka lifestylowa Brady’ego, TB12, potwierdziła tę wiadomość na Twitterze kilka minut później, ale później usunęła post przypominający jego życie.

W czasie publikacji prasowy rzecznik Buchanan powiedział, że nie może potwierdzić przejścia Brady’ego na emeryturę. Bruce Arians, główny trener drużyny; Tampa powiedział Bay Times Brady nie poinformował firmy o swoich planach przejścia na emeryturę. Rzecznik ligi, Brian McCarthy, powiedział, że NFL nie zostało oficjalnie poinformowane o jego przejściu na emeryturę, pomimo doniesień na pierwszej stronie NFL.com i w dużej mierze relacjonowanych przez konta ligi w mediach społecznościowych.

Agent Brady’ego, Dan Yee, powiedział, że Brady był „jedyną osobą, która mogła wyrazić swoje plany z absolutną precyzją”. Yee dodał: „Zna on realia biznesu piłkarskiego i kalendarz planowania i wszystkich, więc to będzie wkrótce”.

Oświadczenie Yee próbowało powstrzymać zamieszanie i pozwoliło Brady’emu ogłosić swoje przyszłe plany zgodnie z własnymi warunkami, ale cykl wiadomości był już chaotyczny. 16:00 czasu wschodniego, Mike Silver zgłosił się do Polly Sports Brady skontaktował się z dyrektorem generalnym Buchanana Jasonem Leachem i powiedział, że nie podjął ostatecznej decyzji, czy przejść na emeryturę. Stacja informacyjna Bay Area KRON Ojciec Brady’ego, Tom Brady Sr., wystosował oświadczenie, w którym zacytował syna, który powiedział, że nie przechodzi na emeryturę.

READ  Umiejętności Overwatch 2 Tank Ramatra mogą przestraszyć graczy tarczą

W oświadczeniu dla ESPN Schifter powtórzył swoje stanowisko na poparcie oświadczeń Schiftera i Darlingtona i powtórzył to stanowisko wieczorem, kiedy pojawił się w sieci podczas przerwy w koszykówce w college’u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *