Najnowszy iPad firmy Apple powraca w najlepszej jak dotąd cenie

Z każdym dniem coraz mniej prawdopodobne wydaje się, że Apple wprowadzi na rynek nową serię iPadów przed końcem kwietnia — co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę najnowsze raporty, które obecnie sugerują, że kolejne tablety Apple pojawią się dopiero na początku maja . Krążą pogłoski, że iPad Pro, iPad Air i iPad Mini otrzymają aktualizację, choć to samo nie dotyczy podstawowego modelu Apple, który obecnie osiąga najniższy w historii poziom 349 dolarów (100 dolarów) w podstawowej konfiguracji Amazonka I Najlepsza oferta. Można go także odebrać o godz Bramka Ta sama cena, jeśli jesteś członkiem Target Circle, bezpłatnego programu nagród sprzedawcy.

Jeśli chodzi o miejsce, w którym pasuje do aktualnej oferty tabletów Apple, oto on iPad 10. generacji Mieści się gdzieś pomiędzy modelem dziewiątej generacji, a najnowszym iPadem Air. Ma wiele elementów konstrukcyjnych tego ostatniego — w tym większy wyświetlacz o przekątnej 10,9 cala, ładowanie przez USB-C i skaner linii papilarnych Touch ID montowany bezpośrednio w przycisku zasilania — ale ma też te same ograniczenia, co Apple najnowsze urządzenia – Generacja iPada. Jest kompatybilny tylko z Apple Pencil pierwszej generacji i nowym Apple Pencil ze złączem USB-C i nie może korzystać z tego samego ekosystemu akcesoriów, co iPad Pro i iPad Air. Jednak nadal jest to doskonały tablet do wykonywania różnych czynności, dzięki któremu możesz oglądać filmy, czytać, grać w gry, a nawet w mgnieniu oka wykonywać mniej wymagające zadania.

Gdyby tylko Apple nie usunął gniazda słuchawkowego.

Aby nie dać się wyprzedzić Disney Plus i Hulu, Max planuje jeszcze w tym roku ukrócić udostępnianie haseł. Na szczęście, jeśli chcesz zapłacić z góry za cały rok, jest jeszcze czas, aby skorzystać z trwającej promocji Max Madness, która pozwala zaoszczędzić dodatkowe 30 procent na kosztach rocznej subskrypcji. Obecna oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i powracających abonentów, jednak aby skorzystać z rabatu, należy zarejestrować się przed końcem dnia, czyli 9 kwietnia.

READ  [Video] Zobacz wszystkie funkcje Galaxy AI w akcji na Galaxy S24 Ultra

Pod względem cenowym roczne plany Max zaczynają się od 69,99 USD (30 USD), co daje netto 5,83 USD miesięcznie w ciągu roku. Możesz także cieszyć się reklamami bez reklam 104,99 USD (50 USD zniżki).) Lub wybierz poziom Max Ultimate bez reklam 139,99 USD (60 USD zniżki), z czego ta ostatnia umożliwia jednoczesne przesyłanie strumieniowe na czterech urządzeniach, pobieranie większej ilości treści do oglądania w trybie offline i strumieniowe przesyłanie wybranych treści w rozdzielczości 4K UHD z Dolby Atmos. Jednak każdy poziom zapewnia dostęp do tego samego katalogu filmów i programów, co oznacza, że ​​będziesz mógł przesyłać strumieniowo wszystko Wonka I lalka Barbie Na nadchodzące sezony Smoczy Dom I Ostatni z nas – Cóż, to zakładając drugi rozdział TLOU Tak naprawdę ukaże się w ciągu przyszłego roku (trzymamy kciuki).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *