Nie panikuj, Valve rozwiązało już rzekome problemy z dryfowaniem w Steam Deck

zdjęcie: zawór

Jeśli możesz zdobyć Steam Deck i martwisz się o to Wspomniałem o problemach z dryfemWydaje się, że nie ma powodu do paniki.

zawór, w rekordowym czasie (Dzięki Bogu to nie zawór czasowy), opublikowała już poprawkę rozwiązującą rzekome problemy związane z palcami Steam Deck. Te informacje pochodzą bezpośrednio od projektanta Valve, Lawrence Yanga, w aktualizacji na Twitterze.

Oto dokładnie to, co powiedział – wyjaśniając, w jaki sposób winna była „niedawna aktualizacja oprogramowania”, a zespół już wysłał poprawkę w celu usunięcia błędu:

Cześć wszystkim, krótka uwaga na temat kontrolerów Steam Deck. Zespół przyjrzał się zgłoszonym problemom i okazało się, że był to martwy spadek po ostatniej aktualizacji oprogramowania układowego. Właśnie wysłaliśmy poprawkę, aby naprawić błąd, więc upewnij się, że „zaktualizujesz” .

Szybka reakcja Valve (w tym poprawka) wydaje się być pod wrażeniem wielu fanów. Wielu użytkowników mediów społecznościowych przyznało również, jak miło jest widzieć, jak firma zajmująca się grami zajmuje się takim problemem z pierwszej ręki. Inni nie mogli pomóc, ale porównali sytuację do uporczywych problemów Nintendo z dryfem Switch Joy-Con, który jest problemem sprzętowym.

Oto mała próbka tych komentarzy:

@minus117 – „NintendoNintendoAmerica Jak jest obsługiwany dryf Switcha?”

@_Solidny – „Wielka brawa dla zespołu programistów za bardzo szybkie naprawienie tego. Tymczasem w Nintendo: Drift? Joycon Drift to legenda.”

Umieść tweeta – Nintendo zajęło ponad 5 lat, a Steam mniej niż 24 godziny.

A więc oto jesteś – jeśli myślisz o Steam Deck Valve, nie musisz się martwić o przerażający dryf, który nęka niektóre inne platformy.

READ  Spotify wprowadza plan premium w cenie 10,99 USD miesięcznie bez audiobooków

Interesuje Cię Steam Deck na własną rękę? Czy Nintendo Switch to jedyna przenośna konsola do gier, której potrzebujesz? Zostaw komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *