Naprawa Apple Watch Ultra będzie kosztować 499 USD, jeśli nie masz AppleCare Plus

Środowe Jabłko Przedstaw Apple Watch Ultra, urządzenie do noszenia o wartości 799 USD dla osób, które angażują się w rygorystyczne czynności, takie jak wspinaczka górska, bieganie w maratonach lub nurkowanie. Ale jako plotki o Macu wskazując naUszkodzenie ekranu, przycisku, czujników lub różnych innych części podczas wykonywania którejkolwiek z tych czynności może być bardzo kosztowne: naprawa zegarka będzie kosztować 499 USD, jeśli nie masz AppleCare Plus (dojdziemy do tego za minutę), według Narzędzie do oceniania na stronie Apple. To o wiele więcej niż poprawka 299 USD dla podstawowej serii 8.

Wymiana baterii w Ultra będzie również kosztować więcej niż mniej ekstremalne zegarki Apple, które kosztują 99 USD zamiast 79 USD. To logiczne. Ultra prawdopodobnie będzie miał znacznie większą baterię niż seria 8, biorąc pod uwagę, że Apple szacuje, że będzie działać dwa razy dłużej.

Chociaż rozumiem, że zawsze fajnie jest czasami kpić z zewnętrznych cen Apple – wciąż czasami się śmieję Ściereczka do polerowania z mikrofibry $19 – Nieco rozumiem, dlaczego naprawy Ultra kosztują. Zegarki Apple ogólnie małe i sklejoneŻaden z tych czynników nie ułatwia reform. Pozostawia to Apple dwie opcje, gdy zepsuty zegarek go wyśle; Może go po prostu poddać recyklingowi i wysłać odnowiony produkt lub zatrudnić osoby z poważnymi umiejętnościami, aby go naprawiły. Żadna z tych opcji nie jest całkowicie tania.

Uczciwa czy nie, wysoka cena naprawy Ultra nie jest wyjątkowa. Apple szacuje, że będziesz musiał zapłacić te same 499 USD za naprawioną edycję Titanium Series 7, która śledzi, ponieważ Ultra jest wykonany z tego samego materiału. (Przypis mówi, że wysyłka jest bezpłatna dla wersji Apple Watch, za które w przeciwnym razie trzeba by zapłacić. Apple nie odpowiedział od razu krawędźPoproś o komentarz na temat tego, czy pokryje również koszty wysyłki Ultra.) Nie są to jednak nawet najdroższe naprawy; Jeśli złamiesz ceramikę z serii 5, możesz odpaść 800 dolarów Jeśli chcesz to naprawić bez AppleCare Plus.

READ  Recenzja Asus Zenbook S 13 OLED: alternatywa dla MacBooka Air

Mówiąc o AppleCare, to jest naprawdę rozwiązanie. Plan Apple Protection Ultra kosztuje 100 USD z góry (lub 4,99 USD miesięcznie), a to zmniejszy naprawy do rozsądnych 79 USD. Jeśli twój Ultra został naprawiony raz – i spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli jesteś jednym z „outdoorowych poszukiwaczy przygód” Apple Zegar marketingowy dlaPrawdopodobnie w pewnym momencie będziesz musiał – zaczniesz pracować nad AppleCare. Ponadto Apple uczynił to dla polityki Obejmuje nieograniczone naprawy A nie tylko dwa razy w roku, co jest dobrodziejstwem dla tych, którzy będą wykorzystywać swoje możliwości i sprzęt do granic możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *